Švietimas

Vytės Nemunėlio mokiniai rugsėjį persikels į atnaujintas mokyklos patalpas

Į naujas patalpas įsikeliančios Vytės Nemunėlio mokyklos atnaujinimui sostinės savivaldybė skyrė 100 tūkst. eurų, todėl rugsėjį vaikai galės pasitikti suremontuotose klasėse ir sutvarkytoje mokyklos aplinkoje. Nuo rugsėjo 1 d. Vytės Nemunėlio pradinė mokykla perkeliama iš nepritaikytų pradinio ugdymo mokyklos veiklai lopšelio-darželio patalpų Vokiečių gatvėje į bendrojo ugdymo mokyklai skirtas patalpas, esančias M. Daukšos g. 7.

Sostinės Senamiestyje įsikūrusi Vytės Nemunėlio pradinė mokykla iki šiol neturėjo erdvių sporto, aktų salių ir rekreacinių zonų, valgyklos, kiemo ir kitų edukacinių erdvių tinkamam ugdymo procesui užtikrinti. Vytės Nemunėlio mokyklos mokiniams persikėlus į buvusias Senamiesčio mokyklos patalpas, bus užtikrintas kokybiškesnis mokinių tolimesnis ugdymas ir sukurtos tinkamos mokymosi sąlygos.

 

Už savivaldybės skirtus 100 tūkst. eurų bus atremontuotos mokyklos klasės, sutvarkyti mokyklos lauko laiptai, mokykla bus aptverta tvora, įrengtas modernus lauko takų apšvietimas, pilnai sutvarkyta mokyklos aplinka. Kitąmet bus skirtas finansavimas ir mokyklos stadiono atnaujinimui.

Prieš tai šiose patalpose, į kurias įsikels apie 250 Vytės Nemunėlio 1-4 klasių mokinių, veikė Vilniaus Senamiesčio mokykla, kuri Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu nuo rugsėjo 1 d. bus prijungta prie Vilniaus Liepkalnio pagrindinės mokyklos.

Mokykloje, į kurią rugsėjį persikels Vytės Nemunėlio mokiniai, jau pakeisti langai, šiuo metu intensyviai vyksta ir kiti remonto darbai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Selga
Selga
4 metus

Šis straipsnis yra melagingas. Šiuo metu visi mokyklos remonto darbai vyksta tėvų iniciatyva ir tėvų lėšomis. Mokyklos vadovybė aplaidžiai reaguoja į susiklosčiusią situaciją. Akivaizdu, kad iki rugsėjo 1-osios tėvai spės apremontuoti kelias klases, tačiau bendro naudojimo patalpos, san. mazgai ir kiemas yra apgailėtinos būklės. Be to, tėvai neturi remontuoti mokyklos savo lėšomis! Langai, sporto ir aktų salės, valgykla buvo suremontuoti dar gerokai anksčiau, nei įsikelia Vytės Nemunėlio pradinė mokykla. Gėda savivaldybei ir mokyklos vadovams!

Juozas
Juozas
4 metus

O kur kiemo, stadiono ir klasių foto? Ir kas ten intensyviai remontuoja – ar tik ne patys mokinių tėvai?

Evaldui Čingai
Evaldui Čingai
4 metus

Tu rimtai?? Gal imki ir pasidomėki iki galo – rašydamas kūrybines analizes.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button