Švietimas

VU studentai pasiruošę stebėti valstybinius brandos egzaminus

Vilniaus universiteto (VU) Studentų atstovybė (SA) kartu su VU, reaguodami į COVID-19 pandemijos sukeltus iššūkius Lietuvoje, yra pasirengę padėti vykdant valstybinius egzaminus.

„Šiuo laikotarpiu svarbiausia užtikrinti visų mūsų sveikatą ir saugumą. Atsižvelgdami į tai, kad didelė dalis Lietuvos pedagogų patenka į rizikos grupę, manome, kad ypač svarbu, jog jiems būtų maksimaliai sumažintas egzaminų stebėjimo krūvis“, – teigė VU SA prezidentas Klaudijus Melys.

VU SA ir VU šiandien bendru raštu kreipėsi į švietimo, mokslo ir sporto ministrą siūlydami savo paramą ir pagalbą ieškant ir koordinuojant savanorius stebėtojus. VU SA jau 15 metų vykdo egzaminų stebėjimo programą VU, kurioje dalyvauja studentai savanoriai, tad yra sukaupusi patirties, kuri galėtų būti naudinga koordinuojant savanorių stebėjimą visoje Lietuvoje.

 

„Džiaugiuosi mūsų studentų pilietiškumu ir ryžtu veikti nežinios akivaizdoje. Mokytojai šiemet jau susitvarkė su didžiuliu iššūkiu pereidami prie nuotolinio ugdymo, bet vykdant valstybinius egzaminus kyla naujos rizikos. Ir čia mes galime jiems padėti – ne žiniomis, kaip esame įpratę universitete, bet ištiesdami pagalbos ranką ir leisdami jiems nerizikuoti“, – apie savanorių stebėtojų idėją kalbėjo VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Iniciatyva yra atvira, prie jos bus kviečiamos prisidėti ir kitos jaunimo organizacijos, aukštosios mokyklos ir pilietinės iniciatyvos.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button