Švietimas

VU pradėjo užsienio studentų priėmimą: siūlo 60 tarptautinių studijų programų

Vilniaus universitetas (VU) pradėjo užsienio šalių piliečių priėmimą. 2022 m. VU užsienio studentams siūlo rinktis iš 17 bakalauro bei integruotų studijų programų ir 43 magistrantūros studijų programų.

Užsienio piliečiai jau gali dalyvauti priėmime į 15 bakalauro studijų programų, tarp kurių –apskaita ir auditas, ekonomika, rinkodara, informacijos sistemos ir kibernetinė sauga, globalių iššūkių politika.

Užsienio studentų laukia ir 43 magistrantūros studijų programos, tarp jų biochemija, biofizika, nanomedžiagų chemija, duomenų mokslas, skaitmeninė rinkodara, aukštųjų technologijų verslas, tarptautinė ir Europos teisė, Rytų Europos ir Rusijos studijos, molekulinė biologija, neurobiologija, nanotechnologijos ir kt. 

 

Stojimas į integruotas medicinos ir odontologijos studijų programas anglų kalba prasidės 2022 m. sausio 1 d.

Užsienio piliečių, kuriems atvykti į Lietuvą ir joje studijuoti reikalinga viza, stojimas vyksta iki 2022 m. birželio 1 d. Jei viza nereikalinga, stojimas tęsiasi iki 2022 m. liepos 15 d.

Pernai VU studijuoti priėmė 513 užsienio piliečių, daugiausia – iš Vokietijos. Studijas VU renkasi ir JAV, Ukrainos, Indijos, Turkijos, Nigerijos studentai.

 

Užsienio piliečiai turi galimybę VU studijuoti nemokamai. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button