Švietimas

VU ir Taivano nacionalinis universitetas pasirašė susitarimą dėl studentų mainų

Lapkričio 17 d. Vilniaus universiteto (VU) rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir Taivano nacionalinio Sun Yat-sen universiteto (NSYSU) prezidentas prof. Ying-Yao Cheng pasirašė susitarimą dėl studentų mainų. Juo patvirtintas akademinių mainų poreikis ir abipusė nauda skatinant abiejų universitetų bendradarbiavimą puslaidininkių, fizikos, 5G ryšio, dirbtinio intelekto, kibernetinio saugumo, finansų technologijų ir kitose srityse.

Sutarta dėl studentų ir dėstytojų mainų, taip pat diskutuota dėl dvigubo laipsnio programų (angl. double-degree programs) įsteigimo. Remiantis susitarimu, planuojama įsteigti ir specialią stipendijų programą „Taiwan-Lithuania Semiconductor Talent And Research Scholarship Program“ (STAR Program) Lietuvos studentams, kurie magistrantūros studijas elektronikos, puslaidininkių, 5G ryšio, dirbtinio intelekto, kibernetinio saugumo ir kitose srityse galėtų vykdyti Taivano universitete.

Bendradarbiavimo susitarimas dėl studentų mainų pasirašytas penkerių metų laikotarpiui tarpusavio supratimo memorandumo pagrindu. Tarpusavio supratimo memorandumas buvo pasirašytas tarp Taivano NSYSU ir trijų Lietuvos universitetų – VU, Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Kauno technologijų universiteto.

 
Taivano nacionalinio Sun Yat-sen universiteto (NSYSU) prezidentas prof. Ying-Yao Cheng pasirašė susitarimą
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button