Kovo 22 d. Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre įvyks populiariausia tarptautinių studijų paroda  „Tarptautinių studijų dienos“. Daugiau kaip 80 švietimo įstaigų atstovų pristatys įvairias mokymosi ir studijų galimybes visame pasaulyje – užsienio universitetuose ir verslo mokyklose, geriausiose kalbų stovyklose moksleiviams nuo 7 iki 18 metų tarptautinėse anglų kalbos mokyklose jaunimui ir suaugusiems.

Kodėl verta apsilankyti parodoje ir ką galima sužinoti? Į šį klausimą atsako Baltic Council for International Education Lietuvoje direktorė Jurgita Gruodienė.

Pirmiausia, ši paroda – tai, unikali galimybė gauti informaciją apie žinomas visame pasaulyje švietimo įstaigas. Daugumą įstaigų atstovauja jų vadovai arba akademinių programų specialistai. Geografinis dalyvių išsidėstymas stebina – švietimo įstaigos iš Didžiosios Britanijos, Danijos, Suomijos, Portugalijos, Kipro, Kinijos, Olandijos, Ispanijos, Šveicarijos, JAV, Kanados, Australijos, Italijos, Čekijos, Vokietijos,  ir kitų šalių.

Švietimo įstaigos pristatys platų programų pasirinkimą nepriklausomai nuo amžiaus: vidurinis išsilavinimas, bakalauro ir magistro studijų programos, MBA, įvairūs anglų kalbos kursai Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, JAV, Kanadoje ir kitose šalyse, geriausios vasaros atostogos užsienyje.

„Tarptautinių studijų dienos“ paroda šiandien naudojasi populiarumu tarp mokinių ir jų tėvelių, studentų, jaunimo ir suaugusiųjų. Vis daugiau verslo atstovų pripažįsta, kad tai puiki platforma sudaryti mokymosi sutartis.

Mes didžiuojamės, kad būtent 2005 metais pavyko įgyvendinti šį renginį, kuris pripažintas ir įvertintas  jau šimtų įstaigų iš viso pasaulio, ši paroda šiandien didžiausia specializuota edukacinė paroda Europoje. Kur dar galima susitikti tokias prestižines įstaigas kaip  University of Glasgow; viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje IE Business School; žinomą italų mados mokyklą – Polimoda, pripažinta Nr. 1 Italijoje ir Nr. 8 pasaulyje; lyderiai tarp privačių mokylų Didžiojoje Britanijoje Bromsgrove School, Cardiff Sixth Form College, Bede’s School; kalbos  vasaros stovyklos Academic Summer (Londonas, Kembridžas, Bristolis); vieną iš geriausių kalbų mokyklų Kanadoje Global Village English Centre. Šį sąrašą galima būtų tęsti, bet geriau su jais susipažinti asmeniškai parodoje kovo 22 d.

Baltic Council for International Education suteiks Jums visą informaciją apie išsilavinimą užsienyje, stojimo į privačias Didžiosios Britanijos mokyklas testus (BUSSATS, Ukiset), taip pat suteiks informaciją apie studentiškas paskolas, stipendijas, specialius pasiūlymus ir nemokamo išsilavinimo galimybes.

Parodos metu vyks įvairūs seminarai  ir prezentacijos, kurių metu apie įvairias švietimo įstaigas sužinosite iš jų atstovų.

Paroda prasideda kovo 22 d. ketvirtadienį nuo 10:00 iki 18:00.

Įėjimas nemokamas!

Paroda „Tarptautinių studijų dienos”

Kovo 22 d. Vilniuje

Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva, Konferencijų centras,  Konstitucijos pr. 20

Darbo laikas: 10.00 – 18.00

Įėjimas nemokamas

Papildomą informaciją, dalyvių ir seminarų sąrašą rasite:

http://www.balticcouncil.lt/lt/parodos-ir-seminarai/didziausia-specializuota-parod

Parodos organizatoriai – jūsų konsultantai išsilavinimo užsienyje klausimais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist