Švietimas

VILNIUS TECH siūlo penkias naujas studijų programas

Iki rugpjūčio 5 d. 12 val. vyksta bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas – kviečiame rinktis studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH). 

VILNIUS TECH siūlo 47 studijų programas šešiose mokslo krypčių grupėse – informatikos, inžinerijos, menų, matematikos, socialinių ir technologijų. Sekdami darbo rinkos tendencijas ir stebėdami specialistų poreikį tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, šiais metais pristatome ir keletą naujų studijų programų: 

1.    Dirbtinio intelekto sistemos (dirbtinio intelekto elektroninės sistemos, dirbtinio intelekto programų sistemos)

 

Programa skirta pažinti informatikos ir elektronikos produktų vertės kūrimo grandinę, dirbtinio intelekto technologijas, taikomųjų ir įterptinių programų kūrimą, tarpdalykinius ir grupinius praktinius darbus, sprendžiančius verslo įmonėms kylančius uždavinius. Unikalus programos turinys grindžiamas net tik IT ir dirbtinio intelekto pagrindu, bet ir mechatronikos bei elektronikos įtaisų, multimedijos sistemų, skaitmeninių įtaisų ir skaitmeninio signalų apdorojimo žiniomis. Studijų trukmė – 4 metai, suteikiamas kvalifikacinis laipsnis – informatikos mokslų bakalauras.

2.    Statinio informacinio modeliavimo technologijos

Studijų programa skirta išmokti rengti ir vykdyti statinio projekto(ų) inžinerinį skaitmenizavimą, pritaikyti skaitmenizavimo įrankius, su jais susijusias technikas bei technologijas projektavimo ir statybos procesuose. Specialistai gebės atlikti projektavimo, statybos bei statinio eksploatavimo informacinį modeliavimą, kaupti, tvarkyti ir valdyti skaitmeninę informaciją, rengti įmonės/projekto CAD/BIM standartus, reikalavimus, kitus BIM dokumentus, padėti įgyvendinti įmonės skaitmenizavimo procesų vystymo strategiją. Studijų trukmė – 4 metai, suteikiamas kvalifikacinis laipsnis – inžinerijos mokslų bakalauras.

 

3.    Taikomasis dirbtinis intelektas

Studijos skirtos planuoti ir vykdyti eksperimentus naudojant dirbtinio intelekto (DI) algoritmų projektavimui ir taikymui skirtą laboratorinę įrangą, rasti ir taikyti inžinerinę bei technologinę informaciją, nustatyti, formuluoti ir spręsti inžinerinių tyrimų bei DI taikymo plėtros problemas, parinkti ir taikyti analitinius, modeliavimo ir testavimo metodus. Specialistai įgis inžinerinio projektavimo žinių, šias žinias gebės taikyti parenkant ir interpretuojant informaciją bei apdorojant gautus duomenis, kurie reikalingi DI taikymui. Inžinerinės veiklos gebėjimai leis derinti teorines žinias ir praktinius įgūdžius sprendžiant sudėtingus DI taikymo gamyboje uždavinius, planuoti DI taikymo algoritmų nuoseklumą. Studijų trukmė – 4 metai, suteikiamas kvalifikacinis laipsnis – inžinerijos mokslų bakalauras.

4.    Verslo analitika 

 

Studijų programa skirta išmokti efektyviai rasti, apdoroti ir pateikti verslui naudingą informaciją, dirbti su taikomosiomis, analitinėmis bei informacinėmis technologijomis. Šie įgūdžiai padės veiksmingai organizuoti verslą, numatyti rezultatus, sumažinti išlaidas ir padidinti pelną. 

Verslo analitika yra svarbi visose verslo stadijose: ieškant idėjų ir jas pritaikant, kuriant ir parduodant produktą, tiriant rinką, vertinant aptarnavimo kokybę. Tai yra viena sparčiausiai pasaulyje besiplėtojančių mokslo ir studijų krypčių. Studijų trukmė – 3 metai, suteikiamas kvalifikacinis laipsnis –  verslo vadybos bakalauras.

5.    Kraštovaizdžio architektūra 

 

Studijuodami šią programą specialistai išmoks planuoti, projektuoti kraštovaizdžius, modeliuoti šių teritorijų ir objektų gyvavimo ciklo procesus miestuose ir kitose teritorijose, suprasti kraštovaizdžio teoriją ir metodologiją, įgys specialiųjų gebėjimų kurti miesto parkus ir sodus, atvirąsias erdves, tvarkyti kultūrinius ir infrastruktūros objektų kraštovaizdžius, valdyti juose naudojamų medžiagų ir želdinių komponavimo būdus, tam naudojamas informacines bei komunikacines technologijas. Studijų trukmė – 3 metai, suteikiamas kvalifikacinis laipsnis – menų bakalauras.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button