Šią savaitę Vilniuje duris atveria dar 6 mokyklos, į kurias mokytis kontaktiniu būdu pradinukai grįš saugiai – testuojant kaupiniais. Pamokos nuo pirmadienio arba antradienio prasidės 4-iose privačiose mokyklose – Vilniaus jėzuitų gimnazijoje, vaikų meninėje studijoje „Diemedis“, Šiaurės licėjuje, Karalienės Mortos mokykloje bei 2-ose savivaldybės mokyklose – Šv. Kristoforo progimnazijoje ir Šeškinės pradinėje mokykloje. Ruošiantis šių mokyklų atidarymui ištirti 1079 kaupiniai.

Planuojama, kad į šias mokyklas grįš maždaug apie 1000 mokinių, taip iš viso per mėnesį Vilniuje kontaktiniam ugdymui, stebint COVID-19 situaciją periodiniu testavimu, bus atverta jau 10 mokyklų. Vien praėjusią savaitę Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ testuodamas ištyrė 1528 mokinių ir mokyklos darbuotojų šeimų ūkius.

Mokiniai, kurių šeimos ūkio kaupinių rezultatai buvo neigiami, iškart gali mokytis kontaktiniu būdu. Jei kaupinyje bent vienas testas teigiamas – visa šeima kviečiama atlikti PGR testą, o tyrimui patvirtinus, kad bent vienas iš šeimos narių serga COVID-19, visai šeimai galioja Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintos izoliavimosi taisyklės.

Į mokyklas grįžę pradinukai po 4–7 dienų pakartotinai testuojami kaupinių būdu, tik šįkart – pačioje mokykloje. Pakartotinio testavimo metu nebetestuojami mokinių šeimų ūkiai, testai atliekami tik mokyklą lankantiems vaikams, mokytojams ir kontaktą su jais turinčiam mokyklos personalui.

Vasario 22 dieną Vilnius pirmasis šalyje atvėrė mokyklą kontaktiniam ugdymui, prieš tai pasirūpinęs ištirti pradinukų ir pedagogų šeimų ūkius pilotiniu kaupinių metodu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

28 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.