Vilniaus universiteto Verslo mokykla (VU VM) ir pasaulinė technologijų bendrovė „Nasdaq Vilnius“, teikianti paslaugas kapitalo rinkoms ir kitiems ekonomikos sektoriams, pasirašė strateginės partnerystės sutartį, kuri VU VM finansų studentus ir tyrėjus sujungs su pasauliniais finansų darnumo lyderiais ir ekspertais.

Strateginės partnerystės sutartis numato, kad VU VM ir „Nasdaq Vilnius“ bendradarbiaus tobulindami finansų studijų programų turinį, kvies ekspertus skaityti paskaitas finansų, karjeros planavimo ir šiuo metu ypač aktualia socialinės atsakomybės ir gerosios valdysenos praktikos (angl. Environmental, Social & Governance) tema. Partnerystės sutartis taip pat numato įtraukti darbuotojus ir studentus, mokslo tyrėjus į įvairias mokslo ir verslo iniciatyvas.

„Kiekviena sritis turi savo lyderius, kurie savotiškai atstovauja visai industrijai. „Nasdaq“, jungianti technologijas, kapitalo rinkas ir verslą, yra viena iš jų. Mūsų, kaip verslo mokyklos, tikslas – rengti finansų specialistus, kurie geriausiai atitinka rinkos poreikius, o „Nasdaq Vilnius“ tampa tiesiogine mūsų jungtimi perduodant socialinės atsakomybės, gerosios valdysenos praktikos ir kitas finansų sektoriui aktualias žinias. Vertiname šią partnerystę kaip rimtą ir svarbų įsipareigojimą, džiugu, kad tokiu požiūriu vadovaujasi ir partneriai“, – pažymi Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

VU VM finansų programų studentai nuo šiol turės galimybę gauti praktikos darbo pasiūlymus ne tik Vilniaus, bet ir pasauliniuose padaliniuose, dalyvauti mentorystės programose, lankytis įmonės biure.

„Džiaugiamės, kad pasirašę strateginės partnerystės sutartį su VU VM galime nuosekliai prisidėti prie aukštos kvalifikacijos specialistų auginimo finansų sektoriuje ir ugdyti šios srities talentų bendruomenę Lietuvoje. Tai matome kaip prasmingą kelią verslo ir mokslo partnerystės srityje, – sako Arminta Saladžienė, „Nasdaq“ viceprezidentė Europos rinkai ir „Nasdaq“ biuro Lietuvoje vadovė. – Tikimės, kad šis bendradarbiavimas atvers dar platesnes galimybes perteikti „Nasdaq“ ekspertų sukauptas žinias šiuo metu itin svarbioje socialinės atsakomybės ir gerosios valdysenos praktikos srityje ir plėsti studentų, mokslo tyrėjų žinių profilį, kuris labiausiai atitinka sparčiai besikeičiančio verslo poreikius.“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.