Švietimas

Vilniaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos

Birželio 2 d. Vilniaus universiteto (VU) rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartimi abi institucijos sutarė rengti ir įgyvendinti bendrus edukacinius projektus, pilietinio ugdymo renginius, atlikti bendrus mokslinius taikomuosius tyrimus, vykdyti aktualios informacijos mainus ir sklaidą.

„Šiandien Lietuva ir visas pasaulis susiduria su hibridinių karų keliamu pavojumi, skleidžiama dezinformacija. Pilietinės visuomenės, jos sąmoningumo, pilietinių vertybių ugdymas tampa kritiškai svarbus. Pasitelkiant mokslinį žinojimą, ekspertiškumą, dalijantis sukauptomis žiniomis kartu su socialiniu partneriu galėsime prisidėti prie šio reikšmingo uždavinio įgyvendinimo“, – sako rektorius prof. R. Petrauskas.

 

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vadovas V. V. Vilkelis teigia, kad pasirašyta bendradarbiavimo sutartis suteikia veikimo išvien galimybes. „Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su Vilniaus universitetu dės pastangas sustiprinti visuomenės atsparumą, sąmoningumą, pilietiškumą. Valstybės stiprinimas yra kiekvieno mūsų bendras reikalas.“

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button