Kūno kultūros pamokas sostinės mokyklose ir darželiuose bus įvairesnės – pakvietus Vilniaus miesto savivaldybei, grupė fizinio ugdymo mokytojų jau dalyvavo šiaurietiškojo ėjimo mokymuose, po karantino bus buriama kita grupė. Dalyviai aiškinosi ne tik teoriją, bet mokėsi ir ėjimo technikos.

„Vaikai dažnai nenori dalyvauti kūno kultūros pamokose, tad reikia ieškoti būdų juos sudominti, paaiškinti fizinio aktyvumo naudą, – sakė Vilniaus miesto vicemerė Edita Tamošiūnaitė. – Kita vertus, turime daug puikių kūno kultūros mokytojų, bet ir jiems reikia sudaryti daugiau sąlygų mokytis naujų dalykų, praktikų, kuriomis galėtų pasidalinti su savo auklėtiniais, o gal ir su savo rajonų bendruomenėmis. Tad šiaurietišką ėjimą pasiūlėme kaip vieną tokių galimybių – tai paprastas ir kiekvienam tinkamas sveikatingumo užsiėmimas. Vokietijoje, Skandinavijos šalyse vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis mokoma nuo pat mažens. Tikimės, kad ir sostinės moksleiviams bei darželinukams patiks šis užsiėmimas.“

Pirmuose mokymuose dalyvavo pedagogai iš Vilniaus licėjaus, Gabijos gimnazijos, Žirmūnų gimnazijos, Šilo mokyklos, Prano Mašioto pradinės mokyklos ir auklėtojos iš Vilniaus lopšelių-darželių „Jovarėlis“, „Vieversys“, „Žolynas“, „Medinėlis“.

„Kiekvienai švietimo įstaigai, kurios atstovai baigė mokymus, buvo padovanota ir šiaurietiškojo ėjimo lazdų. Šiuos mokymus planuojame tęsti ir po karantino – kviesime  daugiau pedagogų mokytis šiaurietiškojo ėjimo pagrindų ir taip praturtinti kūno kultūros pamokas mokyklose ar darželiuose“, – sakė E. Tamošiūnaitė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.