„Vaiko konstitucija“ – spalvingas ir informatyvus paso dydžio leidinys, supažindinantis vaikus su jų teisėmis ir pareigomis. Tokią knygelę šiemet dovanų gaus 5 300 sostinės ketvirtokų, kurie šiemet baigs pradinę mokyklą ir taps savarankiškesni. Lankydamiesi mokyklose specialistai pastebi, kad vaikai labai domisi savo teisėmis ir užduoda daugybę jiems rūpimų klausimų.

Pernai knygelė išdalinta apie 5 000 ketvirtokų.

„Vaiko konstitucijoje“ suprantamai ir vaizdžiai primenama, kad vaikai ne tik turi teisę mokytis, pailsėti, išsakyti savo nuomonę, bet ir gerbti kitų nuomonę, būti atsargiems, pranešti suaugusiesiems, kur, su kuo yra ir kada grįš, bei daugybę kitų svarbių dalykų. Knygelė parengta vadovaujantis Vaiko teisių konvencija. Šis specialus leidinys padės ne tik vaikams, bet ir  jų tėvams, seneliams bei mokytojams geriau išmanyti vaikų teises ir pareigas.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai atvyks į ugdymo įstaigą, susitiks su mokiniais, papasakos apie jų teises ir pareigas, atsakys į klausimus, išdalins knygeles.

Prašome informuoti ugdymo įstaigas apie šią iniciatyvą ir  kviesti  registruotis dėl susitikimų  iki š. m. balandžio 14 d., tel. 8 5 211 2725 arba el. paštu [email protected], nurodant ugdymo įstaigos pavadinimą, kontaktinį asmenį, 4 klasių mokinių skaičių, pageidaujamą datą ir laiką.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist