Švietimas

VGTU Šnipiškėse plės Linkmenų studentų miestelį

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) plečia Šnipiškių mikrorajone esantį Linkmenų studentų miestelį. Per kelerius metus universitetas planuoja sutvarkyti VGTU teritoriją, esančią Linkmenų g. 28, o šalia nugriauto pastato įkurti priestatą, skirtą VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto (AGAI) bibliotekai, auditorijoms ir instituto administracinėms patalpoms.  

Į šį pastatą planuojame užbaigti perkelti VGTU AGAI iš pastatų, esančių adresu Rodūnios kelias 30 ir 32. Poreikis plėstis neatsitiktinis, nes VGTU AGAI yra vienas sparčiausiai augančių VGTU fakultetų, per kelerius metų išaugęs nuo 300 iki beveik 600 studentų.

„Teisės aktų nustatyta tvarka pastatas buvo pripažintas avarinės būklės, t.y. netinkamu  naudoti pagal paskirtį. Vyriausybei priėmus nutarimą, buvo leista nugriauti netinkamą naudoti ir esantį avarinės būklės gamybinį pastatą. Buvo parengtas ir suderintas pastato griovimo darbų projektas, gautas leidimas atlikti griovimo darbus. Šiuo metu jau vyksta griovimo darbai, kuriuos planuojama užbaigti šių metų I-ąjį ketvirtį“, – teigia VGTU kancleris Arūnas Komka. 

 

Kancleris priduria, kad šis pastatas būtų esamo VGTU AGAI Treniruoklių ir laboratorijų korpuso priestatas, kurio bendras patalpų plotas sieks 800 kvadratinius metrus. Šiemet planuojama parengti pastato techninį projektą ir gauti statybos leidimą, o 2021-aisiais atlikti statybos darbus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
gediminas
gediminas
1 metus

Ruoš pilotus kai Lietuvoje nėra nei vienų avialinijų. Visi pilotai dirba užsienio kompanijose ir moka mokesčius užsienyje. Kokia Lietuvai nauda iš šių nepaprastai brangių studijų?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button