Švietimas

Užsienio mokyklų ir kalbų stovyklų paroda

Privačių užsienio mokyklų ir kalbų stovyklų paroda gruodžio 2 d. Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20 Vilniuje).

Nepraleiskite vienintelės Lietuvoje specializuotos parodos, kurioje dalyvaus žinomų pasaulyje švietimo įstaigų vadovai ir specialistai iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Ispanijos, Vokietijos ir Šveicarijos.

Parodoje susipažinsite su švietimo įstaigomis ir jų programomis, kurių pagalba moksleiviams atveriamas tinkamiausias kelias į geriausias pagrindinio ir vidurinio išsilavinimo mokyklas, o vėliau į  pasaulio universitetus.

 

Pasiruoškite būsimiems mokslams pavasario arba vasaros atostogų metu geriausiose kalbų stovyklose, kuriose anglų kalbos mokymasis puikiai suderintas su laisvalaikiu ir aktyviu sportu, ekskursijomis, mėgiamu sportu.

Sužinokite daugiau apie studijų finansavimą su galimybe gauti stipendiją, specialius pasiūlymus ir nuolaidas.

Parodą organizuoja lyderiaujanti švietimo organizacija Baltic Council for International Education, kurios išsilavinimo užsienyje konsultantai padės pabendrauti su mokyklų atstovais ir pateikti stojimo dokumentus.

 

Parodos metu Baltic Council atidaro naują kalbų stovyklų sezoną 2019 metams, tame tarpe pačias populiariausias keliones moksleiviams, jaunimui ir suaugusiems Didžiojoje Britanijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kipre, Maltoje ir kitose šalyse.

Visiems parodos lankytojams – nuolaidos ir specialūs pasiūlymai.

Parodos darbo laikas: 11:00 – 16:00

 

Daugiau informacijos apie parodą ir jos dalyvius: https://goo.gl/Tk6MC3

Parodos organizatorius – geriausias Jūsų konsultantas apie išsilavinimą užsienyje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button