MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Švietimas

Trijų buvusių universitetų bendra leidyba koncentruojama Vilniuje

Nuo šių metų viena aukštąja mokykla tapus Vytauto Didžiojo universitetui (VDU), Lietuvos edukologijos bei Aleksandro Stulginskio universitetams, jų leidybos padaliniai sujungti į vieną VDU Valdymo ir investicijų departamento Leidybos centrą, turintį operatyviosios spaudos padalinį ir spaustuvę Vilniuje.

Centre, pagal VDU pranešimą, teikiamos maketavimo ir spaudos paslaugos, spausdinamos vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, kalendoriai, plakatai (A3-A0) bei kiti spalvoti ir nespalvoti spaudiniai. Nedideliais tiražais (1-300 egz.) spausdinamos ir įrišamos knygos minkštais bei kietais viršeliais.

Spaudos gaminių paraiškos priimamos internete, VDU bibliotekos puslapyje. Leidinių paraiškos priimamos bibliotekos svetainės skiltyje „Leidinio paraiška“.

VDU atstovų teigimu, Leidybos centre taip pat konsultuojama visais su leidyba bei spauda susijusiais klausimais, rengiamos leidybos sąmatos projektams, patariama dėl straipsnių sklaidos CEEOL, EBSCO ir kitose duomenų bazėse.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Vilniaus universitetas kelia darbuotojų atlyginimus

Evaldas Činga

Vienintelė Lietuvoje baltarusių gimnazija švenčia 100-metį

Evaldas Činga

Vilniaus universiteto reklaminiame klipe – sprogimai, memai ir repas vietoj istorijos

Evaldas Činga

Vilniuje steigiamas CERN verslo inkubatorius įsikurs Saulėtekio slėnyje

Made in Vilnius

VU studentė NASA kūrė medicininius šildytuvus astronautams

Made in Vilnius

VU renka lėšas seniems gaubliams restauruoti ir apsaugoti

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika