MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Švietimas

Trijų buvusių universitetų bendra leidyba koncentruojama Vilniuje

Nuo šių metų viena aukštąja mokykla tapus Vytauto Didžiojo universitetui (VDU), Lietuvos edukologijos bei Aleksandro Stulginskio universitetams, jų leidybos padaliniai sujungti į vieną VDU Valdymo ir investicijų departamento Leidybos centrą, turintį operatyviosios spaudos padalinį ir spaustuvę Vilniuje.

Centre, pagal VDU pranešimą, teikiamos maketavimo ir spaudos paslaugos, spausdinamos vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, kalendoriai, plakatai (A3-A0) bei kiti spalvoti ir nespalvoti spaudiniai. Nedideliais tiražais (1-300 egz.) spausdinamos ir įrišamos knygos minkštais bei kietais viršeliais.

Spaudos gaminių paraiškos priimamos internete, VDU bibliotekos puslapyje. Leidinių paraiškos priimamos bibliotekos svetainės skiltyje „Leidinio paraiška“.

VDU atstovų teigimu, Leidybos centre taip pat konsultuojama visais su leidyba bei spauda susijusiais klausimais, rengiamos leidybos sąmatos projektams, patariama dėl straipsnių sklaidos CEEOL, EBSCO ir kitose duomenų bazėse.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Privačios mokyklos kelia įkainius

BNS

Vilniaus miesto mokyklos kviečiamos steigti FabLab dirbtuves

Evaldas Činga

Pusė Vilniaus dvyliktokų naudojasi korepetitorių paslaugomis

Evaldas Činga

R. Šimašiaus komanda naują kadenciją svarsto perimti vadovavimą Vilniaus švietimui

BNS

Pirmieji pasaulyje: „BitDegree“ ir Vilniaus universitetas motyvuos mokytis internetu

Evaldas Činga

Privačios mokyklos auga sparčiau, nei tikėjosi

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika