MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
NASA. Erdvėlaivis
Švietimas

Studentai kviečiami stažuotis NASA mokslinių tyrimų centre

Kosminių technologijų naujovėmis besidomintys studentai kviečiami dalyvauti prestižiniame stažuočių konkurse NASA Ames mokslinių tyrimų centre, įsikūrusiame Silicio slėnyje, JAV Kalifornijos valstijoje. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) jau penktą kartą organizuoja nacionalinę atranką į šį konkursą ir kviečia studentus išbandyti jame savo jėgas.

Stažuočių NASA metu Lietuvos studentai galės prisidėti prie tarptautinių komandų, dirbančių su pažangiausiais moksliniais tyrimais, siūlyti naujas idėjas, padedančias spręsti kosmoso pramonės problemas.

Konkurse kviečiami dalyvauti STEM – gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos – mokslų studentai.  Numatoma rudens stažuotės trukmė NASA Ames tyrimų centre – 16 savaičių (2019 m. rugpjūčio 26 d. – gruodžio 13 d.).

Nacionalinį konkursą laimėjusiam studentui MITA skirs stipendiją dalinėms kelionės, apgyvendinimo, maitinimo, sveikatos draudimo, vietinio viešojo transporto JAV išlaidoms padengti.

Lietuvių studentų stažuotes NASA finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Galutinį sprendimą dėl studentų atrankos priima NASA.

Lietuva patenka tarp 3 Europos ir 12 pasaulio šalių, kurios turi sutartis su NASA ir gali siųsti savo studentus stažuotėms. 2015–2018 m. iš viso stažuotes NASA atliko net 21 studentas iš Lietuvos.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Į sostinės mokyklas jau užsiregistravo 8 000 moksleivių

Evaldas Činga

Privačios mokyklos kelia įkainius

BNS

Vilniaus miesto mokyklos kviečiamos steigti FabLab dirbtuves

Evaldas Činga

Pusė Vilniaus dvyliktokų naudojasi korepetitorių paslaugomis

Evaldas Činga

R. Šimašiaus komanda naują kadenciją svarsto perimti vadovavimą Vilniaus švietimui

BNS

Pirmieji pasaulyje: „BitDegree“ ir Vilniaus universitetas motyvuos mokytis internetu

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika