Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje veikianti Socialinių mokslų kolegija keičia savo pavadinimą, ji vadinsis SMK Aukštoji mokykla.

Taip siekiama aiškiau ir tiksliau reprezentuoti dabartinį aukštosios mokyklos veiklos profilį.

Anot mokyklos pranešimo, SMK jau kurį laiką veikia ne tik socialinių mokslų srityje, todėl senasis pavadinimas nebeatspindėjo to, kuo kolegija tapo per savo veiklos istoriją. Šalia socialinių mokslų studijų, kolegijoje vystomos sveikatos, informatikos, menų studijų kryptys.

„Naujame pavadinime mes sujungiame nauja ir sena: senoji pavadinimo dalis išlieka akronime SMK, kuris gerai atpažįstamas visuomenėje, o naujoji pavadinimo dalis – Aukštoji mokykla – tiksliai atliepia institucijos veiklos pobūdį ir tipą“, – sakė SMK kanclerė Gabija Skučaitė.

Pranešime teigiama, kad pavadinimo pakeitimas žymi ir naują žingsnį kolegijos veiklos trajektorijoje, ne tik peržengiant socialinių mokslų ribas ir aprėpiant naujas studijų sritis, bet tuo pačiu ir kviečiant „Sąmoningam Mokymuisi Kartu“.

„Šis kvietimas atliepia SMK institucijos misiją, kviečiančią tokiam tęstiniam mokymuisi ir tobulėjimui, kuriame aukščiausia siekiamybe tampa naujo sąmoningumo tipo visuomenės kūrimas. Tokia mokymosi turinio ir proceso transformacija nubrėžia kryptį naujai raidai, vedančiai mus nuo tradicinio žinių įgijimo link kolektyvinio sąmoningo mokymosi, kurio ašyje – bendros prasmės kūrimas, vedantis kiekvieną besimokantįjį į pilnavertį gyvenimą, karjerą, darbą“, – tvirtino G. Skučaitė

Pasak SMK direktorės Viktorijos Palubinskienės, nepaisant pokyčių, prekės ženklo identitetas išlieka toks pats kaip ir anksčiau – inovatyvi aukštoji mokykla, kurioje studijos pagrįstos patyriminiu mokymusi.

SMK Aukštoji mokykla skelbia esanti didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Šiuo metu čia mokosi 4500 studentų, turi apie 10 tūkst. absolventų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.