Nekilnojamas turtasŠvietimas

Senamiestyje įsikurs privatus tarptautinis licėjus

Įgyvendinus rekordinio dydžio NT sandorį, istorinėje Vilniaus vietoje, Subačiaus g. esančiame patalpų komplekse, veiklą pradės privatus tarptautinis licėjus. Beveik 5 tūkst kv. m. patalpos šiuo metu yra pritaikomos mokyklos poreikiams, o ugdymo procesas jose bus pradėtas kitų metų pradžioje.

Mokykla įsikurs Stačiatikių bažnyčios valdomose patalpose, kuriose iki šių metų veikė profesinių paslaugų bendrovė „EY“. Licėjui priklausys trys uždari ir erdvūs sostinės senamiesčiui būdingi kiemai. Mokyklos teritorijoje bus sudarytos sąlygos vaikams saugiai leisti laiką tiek pastatų viduje, tiek lauke. Ugdymo procesas naujose patalpose turėtų prasidėti nuo kitų metų sausio mėnesio.

Naujosiose mokyklos patalpose bus įrengtos modernios, šviesios klasės pamokoms, atskiros erdvės grupiniams darbams, biblioteka-žinių ir kultūros centras, taip pat erdvės mokinių laisvalaikiui – licėjaus mokinių klubas, socialinis-edukacinis klubas, poilsio kambarys, renginių salė. Pirmame aukšte veiks valgykla. Vėlesniame etape planuojama įrengti ir sporto aikštyną bei sporto salę. Naujosios patalpos taip pat suteiks geresnes galimybes kovoti su pandemijos keliamais iššūkiais.

 

„Šis nuomos sandoris yra didžiausias per pastaruosius kelerius metus, jeigu ne dešimtmetį, Vilniaus Senamiestyje. Tokie sandoriai Senamiestyje pasitaiko itin retai – tiek dėl ribotos tokio dydžio pastatų pasiūlos, tiek dėl parkavimo vietų, kiemelių ir kitų naudų nuomininkams trūkumo. Retai pasitaiko ir atvejai, kai savininkai sudaro galimybes ilgalaikei veiklai patalpose, kuriose yra visos reikiamos sąlygos mokyklai veikti“, – sako sandorį konsultavusios NT konsultacijų bendrovės „Solid Real Advisors“ vykdantysis direktorius, įmonės partneris Mantas Miseliūnas

Pasak jo, tokio dydžio sandoriai ir itin stipri pastarųjų metų mokyklų plėtra įrodo, kad rinkoje susiformavo naujas komercinio nekilnojamojo turto segmentas, kuris savo svarba ir apimtimis jau gali lygiuotis į biurų, prekybos objektų ar sandėlių nekilnojamojo turto segmentus.

NT konsultacijų bendrovės „Solid Real Advisors“ vyresnysis konsultantas Jonas Danilevičius teigia, kad ši Senamiesčio vieta pasižymi geromis susisiekimo, automobilių parkavimo galimybėmis, todėl tėvams ir mokiniams bus patogu pasiekti mokyklą.

 

„Šiandien labai svarbu, kad mokyklos užtikrintų ne tik kokybišką ir šiuolaikišką ugdymą, bet ir būtų įsikūrusios patogioje, lengvai pasiekiamoje vietoje, švarioje ir saugioje aplinkoje. Šios mokyklos kūrimasis Senamiestyje ypač aktualus Užupio, Paupio, Markučių naujakuriams – rajonų, kuriuose per ateinančius metus įsikurs tūkstančiai šeimų gaunančių vidutines ir aukštesnes pajamas. Licėjaus  įsikūrimas šiame rajone turės teigiamos įtakos visai rajono bendruomenei“, – sako Jonas Danilevičius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
David
David
5 mėnesius

It’s a very good new to welcome the French International School in old town !!!

Simas
Simas
5 mėnesius

“Senamiesčio vieta pasižymi geromis susisiekimo, automobilių parkavimo galimybėmis,” apie kurį senamiestį čia kalba? Varšuvos, kuri per karą buvo sulyginta su žeme? 😀 Jei kalba apie Vilnių, tai po to kai padarė kilpinį eismą susisiekimas su senamiesčiu tragiškas (norin įvežiuoti ten kur reikia kartais tenka apvažiuoti visą Vilnių iš kitos pusės), o apie parkavimą iš viso nėra ką kalbėti.

Rokas
Rokas
5 mėnesius

“Įgyvendinus rekordinio dydžio NT sandorį”. Gerai bažnytėlė gyvena 😀 mokesčių nemoka, milijonus varto ir visuomet skundžiasi, kad mažai bobutės duoda. Pusė Vilniaus senamiesčio bažnyčia prisirinkusi ir patenginti kunigėliai džipus vairuoja. Tiesa, ar pastebėjote, kad bažnyčioje kažkodėl niekas nedėvi kaukių ir jokių atstumų nesilaiko? puiki institucija. Esu tikintis, bet šis UAB yra kažkas baisaus.

Arūnas
Arūnas
5 mėnesius

Bus idomu pasižiūrėti kiek laiko Subačiaus gatvėje prasilaikys Prancūzų liciejus…

Tik šiaip įdomu
Tik šiaip įdomu
4 mėnesius
Atsakinėti į  Arūnas

O kodėl turėtų neišsilaikyti? 🤔

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button