Trečiąkart žurnalo „Reitingai” pristatytame dalykiniame reitinge Vilniaus universitetas (VU) įvertintas kaip geriausias 31 bakalauro ir 32 magistrantūros studijų kryptyse, o dar vienoje – vienintelis tos magistro studijų krypties studijas vykdantis universitetas. Antrosios pakopos studijų krypčių vertinime VU pakilo net penkiolikoje studijų programų.

VU studijų prorektoriaus doc. Valdo Jaskūno teigimu, toks įvertinimas džiugina ir įpareigoja siekti dar didesnių tikslų – didinti konkurencingumą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu lygmeniu.

„Studijų kokybė yra vienas pagrindinių aukštųjų mokyklų kokybinių rodiklių, tad geri rezultatai išties nuteikia pozityviai. Ir toliau nuosekliai dirbsime siekdami būti ne tik geriausiais šalyje, bet ir konkuruoti tarptautiniu lygiu bei vykdyti tarptautinio lygio studijas”, – sako doc. V. Jaskūnas.

Vertinant bakalauro studijų programas atsižvelgta į darbdavių apklausos duomenis (40 taškų), LAMA BPO pateiktus duomenis (kiek iš viso priimta, koks balo vidurkis, kiek geriausiųjų ir koks buvo žemiausias balas), absolventų įsidarbinimo duomenis, atlyginimo dydį, Studijų kokybės vertinimo centro  užsienio ekspertų įvertinimą. Reitinguojant magistrantūros studijas buvo atsižvelgiama į darbdavių nuomonę ir moksliškumo rodiklius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.