Švietimas

Prasideda didžiausia sostinėje karjeros mugė – „VGTU Karjeros dienos 2018“

Jau šiandien Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) visus studentus kviečia į didžiausią Vilniuje Karjeros dienų kontaktų mugę. Tai – vienas iš „Karjeros dienų 2018“ renginių, atveriančių galimybę vienoje vietoje sutikti daugiau nei 100 lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių, kurios atvyks susipažinti su savo būsimais praktikantais ir darbuotojais.

„Aktyvuok TECHNOgeną“ – su tokiu šūkiu dalyvius šiemet pasitinka VGTU „Karjeros dienos 2018“. „Techninis genas yra unikalus VGTU išskirtinumas, kuris vienija bendruomenės narius ir atspindi pragmatinį inžinerinį mąstymą bei tikslumą. Taip pat šių VGTU „Karjeros dienų“ šūkis puikiai nusako technologijų virsmą šiandieniniame pasaulyje, kuomet naujos technologijos iš esmės keičia visas veiklos sritis ir mūsų gyvenimo būdą. Nesvarbu, į kokią studijų sritį pasirinkęs gilintis studentas – inžineriją, finansus ar menus – jis turėtų būti atviras aplinkai ir pasauliui. Pažintys su savo srities ekspertais, įmonių atstovų konsultacijos, sėkmės istorijos turėtų įkvėpti ir padėti jauniesiems specialistams suprasti, kur ir kaip jie gali realizuoti turimas idėjas, iš ko pasisemti patirties ir kam atiduoti daugiausiai savęs“, – sakė VGTU rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas.

 

Nuo kovo pradžios studentai, absolventai bei visi kiti susidomėjusieji buvo kviečiami dalyvauti atvirose paskaitose, kuriose savo patirtimi, karjeros kelio istorijomis bei patarimais dalijosi daugiau nei 20 įkvepiančių pranešėjų, žinomų visuomenės veikėjų ir savo sričių specialistų. Kiekvienas pranešėjas pristatė savo sėkmės istoriją – dominuojantį geną, kuris jam padėjo ir vis dar padeda siekti tikslų bei plėtoti sėkmingą bei mylimą veiklą. Tarp pranešėjų dalyviai galėjo išgirsti režisierę Dalią Ibelhauptaitę, „Verslo žinių“ vyriausiąjį redaktorių Rolandą Barysą, žurnalistę Rasą Tapinienę, virtuvės šefą Gian Luca Demarco ir daugelį kitų.

Visą kovo 15 dieną VGTU Centriniuose rūmuose įsikurs daugiau nei 100 lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių. Studentai galės susirasti praktikos vietas, pradėti ar pakeisti karjeros kelią, pakalbinti žinomiausių organizacijų atstovus ir sužinoti verslo užkulisių detales. „Karjeros dienų 2018“ kontaktų mugę atidarys ir renginio metu gerą nuotaiką palaikys grupė „Black Bicebs“. Renginio metu taip pat vyks „Greitieji susitikimai su įmone“, kurių metu dalyviai turės progą pristatyti savo idėją, save ir gauti karjeros ar praktikos pasiūlymų.

Po kontaktų mugės, nuo kovo 16 d., prasidės vizitai į įmones, kurios atvers savo duris studentams, norintiems organizacijas pažinti iš arčiau, pamatyti darbo aplinką, išgirsti darbuotojų pasakojimus, pristatymus. VGTU karjeros dienos tęsis iki balandžio pabaigos.

 

Nereikia svarstyti, ar verta dalyvauti, nes tai išskirtinė galimybė susitikti su daugiau nei 100 geriausių įmonių vienoje vietoje, užmegzti vertingus kontaktus, kaupti patirtį, generuoti naujas idėjas ir, galbūt, žengti svarbų žingsnį sėkmingos karjeros link.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button