Pasaulinio garso menininkas Mstislavas Rostropovičius yra sakęs, kad meninis išsilavinimas dar niekam gyvenime nepakenkė, net jei žmogus vėliau tapo verslininku ar vairuotoju. Išgyvenimai, kurių suteikia menas, daro sielą atviresnę viskam – ir grožiui, ir žmonėms, ir santykiams su šeima ar draugais.

Šiuolaikiška, tačiau tuo pačiu ir gilias meninio ugdymo tradicijas puoselėjanti Grigiškių meno mokykla skelbia priėmimą 2021-2022 metams ir kviečia vaikus (nuo 5 metų) bei suaugusiuosius rinktis patinkančią meno sritį – mokytis muzikos, vizualiųjų menų ar šokio. 

GMM išsiskiria profesionalia ugdymo kokybe, įdomiais ir įtraukiančiais projektais, šiuolaikiškomis meninio ugdymo programomis bei garsėja savo moksleiviais – nacionalinių, tarptautinių konkursų laureatais. Mokykla siekia, kad moksleiviai savo talentu bei įgytomis žiniomis dalintųsi ne tik mokyklos ribose, bet ir už jų – didžiausiose Lietuvos scenose, populiariose ir lankytojų pamėgtose meno erdvėse. Tad kviečiame dalyvauti mokinių priėmime, kuris vyks gegužės 27-28 dienomis 16.00-19.00 val. GMM 2 lauko palapinėje (Kovo 11-osios g. 33a Grigiškės) ir leistis į nepamirštamą kelionę po meno pasaulį!

  • Muzikos ugdymo programos – galite mokytis chorinio ir solinio dainavimo subtilybių arba rinktis groti fortepijonu, akordeonu, smuiku, gitara, pučiamaisiais arba mušamaisiais muzikos instrumentais. Mokykloje yra sudarytos galimybės mokytis ir suaugusiesiems.
  • Vizualiųjų menų programa pritraukia vis daugiau moksleivių, kadangi mokykla kviečia mokytis ne tik skulptūros, tapybos, grafikos, piešimo, kompozicijos, dailės istorijos dalykų, bet ir vis populiarėjančių animacijos bei skaitmeninio meno subtilybių.
  • Šokio ugdymo programoje vaikai išmoksta klasikinių, lietuvių liaudies, pasaulio tautų bei itin pamėgtų – šiuolaikinių šokių.
  • Ankstyvojo muzikos ugdymo programa orientuota į 5-6 metų vaikus. Šioje ugdymo programoje vykdomi ritmikos ir šokio arba pasirenkamo instrumento (fortepijono arba fleitos) užsiėmimai.
  • Meno mėgėjų ugdymo programoje mokoma vokalo, gitaros, mušamųjų instrumentų bei animacijos subtilybių. Šią programą gali rinktis ir vaikai nuo 12 metų. 

Norintys mokytis gali registruotis ir internetu, vos per keletą minučių: https://gmm.lt/prasymas-priimti-vaika-i-grigiskiu-meno-mokykla/41 

Laukiame Jūsų!

Daugiau informacijos telefonu 8 5 243 2557

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist