Švietimas

Paskutinis šansas: pratęsiama registracija į meikerių akademiją „Makeademy“

Rugsėjo 17 diena – tai paskutinė diena, kuomet inžinieriai ir kūrėjai bei visi techninės kūrybos entuziastai gali registruotis į meikerių akademiją „Makeademy“. 

Inžineriją ir kūrybiškumą sujungianti programa „Makeademy“ organizuojama Vilnius Tech „LinkMenų fabriko“ ir telekomunikacijų bendrovės „Tele2” kviečia visus studentus ir jaunuosius profesionalus išbandyti savo jėgas kuriant inovatyvius ateities produktus. 

 „Labai smagu, kad įsitraukia ne tik Vilnius Tech studentai, bet ir lietuviai, studijuojantys užsienyje, pavyzdžiui, iš Edinburgo universiteto Škotijoje. Dalyviai atstovauja įvairiausias sritis, pradedant produktų dizainu, medicina, robotika, elektronika, aviacija ir vadyba“, – atkreipia dėmesį Vilnius Tech „LinkMenų fabriko“ projektų vadovė dr. Eglė Girdzijauskaitė. 

 

Atrinkti dalyviai bus informuoti jau šios savaitės pabaigoje, o visai netruks prasidės ir pagrindinės akademijos veiklos. „Akademijos finalas įvyks gruodžio mėnesį, po kurio geriausiai pasirodžiusios komandos pasidalins 6 000 eurų vertės prizinį fondą, skirtą tolimesniam sukurtų produktų prototipų vystymui. Tikimės, kad ši tobulėjimo programa ne tik suteiks studentams vertingų žinių, bet ir bus puiki paspirtis įgyvendinti ir toliau vystyti savo sukurtus produktus“, – sako dr. E. Girdzijauskaitė.

Akademijos prizą steigia „Lemona electronics“, akademijos draugai – „Metida“, „Wurth Elektronik“, „InfoEra“ bei „Čeli Automatizuoto projektavimo sistemos“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button