Švietimas

Pandemijos metu mokykloms padės universitetai ir Vilniaus kolegija

Aukštųjų mokyklų, rengiančių būsimus pedagogus, studentai pasirengę savanoriškai padėti mokytojams mokyklose ar organizuojant nuotolinį mokymą, į talką mokytojams taip pat ateina dėstytojai, siūlydami savo konsultacijas.

„Labai dėkojame mūsų aukštosioms mokykloms, dėstytojams, studentams, kad jie atsiliepė į ministerijos prašymą teikti papildomą pagalbą bendrojo ugdymo mokykloms. Pandemijos metu ugdymo įstaigoms tenka prisitaikyti prie kitokių veiklos sąlygų, pasunkėja mokytojų darbas, todėl aukštųjų mokyklų įsitraukimas yra labai naudingas, padėdami vienas kitam, sugebėsime suvaldyti ir įveikti COVID-19 iššūkius“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Mokykloms talkins Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija, Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas, Vilniaus universiteto Vaikystės pedagogikos programoje dirbantys žmonės, Šiaulių universitetas, Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas.

 

Šių aukštųjų mokyklų dėstytojai, programų vadovai pasirengę konsultuoti mokyklų vadovus, mokytojus, pagalbos mokiniui specialistus, organizuoti studentų savanorystę mokyklose. Nors studentai negali dirbti mokytojais, tačiau jie galėtų darbuotis kaip mokytojo padėjėjai, padėti mokytojams organizuoti ugdymą nuotoliniu būdu, taip pat atlikti pedagoginę praktiką, vadovaujami patyrusio pedagogo. 

Bendrojo ugdymo mokyklos jau dabar gali kreiptis į aukštąsias mokyklas ir su jų atstovais tiesiogiai aptarti, kokios pagalbos šiuo metu reikėtų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button