Švietimas

Nuo gegužės 25-osios: pradinukai grįžtų į mokyklas, darbą atnaujintų būreliai

Vyriausybė trečiadienį ketina spręsti dėl mokyklų darbo atnaujinimo: planuojama nuo gegužės 25 dienos į mokyklas grąžinti pradinukus, o nuo birželio 1-osios – vyresniuosius mokinius.

Taip pat nuo gegužės 25 dienos siūloma atnaujinti neformalųjį ugdymą, abiturientų konsultacijas mokyklose gyvai, planus trečiadienį Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje pristatė švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

„Planuojam, kad pradinės klasės atsivertų nuo gegužės 25 dienos, ir tai nėra imperatyvas. Tai nėra privaloma nuostata, tai yra teisė, priimti vaikus ugdymui į mokyklą laikantis visų nustatytų reikalavimų ir derinant gyvą ugdymo procesą su nuotoliniu“, – sakė ministras.

 

„Nuo birželio 1 dienos tai siūloma daryti visoms likusioms klasėms, pabaigti visas ugdymo programas, ir, jei mokykla yra suplanavusi veiklas ir nori veikti, dirbti birželio mėnesį. Taip pat siūloma gyvai ir nuotoliniu būdu derinti konsultacijas abiturientams nuo gegužės 25 dienos, laikantis reikalavimų nuo gegužės 25 dienos veikti neformaliojo ugdymo įstaigoms“, – siūlymus pristatė A. Monkevičius.

A. Monkevičius pažymėjo, kad epidemijos sąlygomis tiesioginis ugdymo procesas toliau turės būti derinamas su nuotoliniu, nes taip dirbti tikriausiai reikės ir nuo rugsėjo. Rizikos grupės mokytojai negalės būti kviečiami tiesioginiam darbui.

Sprendimą, kaip mokyklos toliau organizuos darbą, trečiadienį priims Vyriausybė.

 

Autorė Milena Andrukaitytė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vilnietis
Vilnietis
1 metus

100% , kad iš 1000 mokinių mokykloje bus vienas sergantis be simtomų vaikas

hmm
hmm
1 metus
Atsakinėti į  Vilnietis

joo, ištempus 8 savaites galima laisvai tas likusias 2 iškentėt be būriavimosi…:/

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button