Švietimas

Monika Linkytė kviečia merginas drąsiai siekti svajonių

Pasitikėjimo savimi trūkumas – problema, su kuria susiduria dažna jauna mergina. Ši būsena pažįstama ir  dainininkei Monikai Linkytei. Puikiai žinoma atlikėja sako, kad nors jos gyvenimas didžiąją dalį laiko verda ant scenos, prieš tūkstančius žmonių, kiekvieną kartą norisi , išreikšti savo mintis ir jausmus kuo suprantamiau klausytojui, kalbant dainomis jaustis laisvai ir užtikrintai, tad tobulėti visuomet yra kur.

Monika Linkytė tapo moterų lyderystės projekto „Go Forward Academy“ ambasadore, kad galėtų paskatinti merginas siekti savo svajonių, išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį.

Žymi atlikėja šypsodamasi pripažįsta, kad moksleivės galės sutikti ją akademijoje ne tik kaip ambasadorę, bet ir kaip mokymų dalyvę: „Čia savo patirtimi dalinasi tikri profesionalai –  verslininkai, aktoriai, komunikacijos ekspertai, šiuolaikinės mados specialistai – jaunoms merginoms jie kalbės temomis, kurios aktualios ir man – kaip elgtis netikėtose arstresinėse situacijose, kaip valdyti kūno kalbą, kaip į dainas sudėtais asmeniniais išgyvenimais pasiekti klausytojų širdis ir, galų gale, kaip per visus darbus, studijas ir įsipareigojimus nepamesti savęs ir rasti motyvacijos toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų “, – atvirauja Monika.

 

 Su jaunais žmonėmis daug ir nuoširdžiai bendraujanti dainininkė sako, kad į „Go Forward Academy“ veiklą dėmesį atkreipė ne be reikalo.„Kiekvieną dieną gaunu tiek daug jaunų merginų ir moterų laiškų, kuriuos skaitydama ėmiau pastebėti dažną sąsają – nepasitikėjimą savimi. Jaunos merginos dažnai neturi, kas jas paskatintų, pastūmėtų į priekį, nežino, nuo ko reikėtų pradėti siekiant savo karjeros tikslų. Jos kreipiasi į mane, nes puikiai žino, jog turėjau nueiti ilgą kelią, kad ir pati imčiau drąsiai ir užtikrintai reikštisavo nuomonę. Man rašančios merginos protingos, talentingos, bet ne visada žino, kaip išnaudoti savo talentus, o kartais išgyvena dėl to, kad vis dar nėra jų atradusios, nežino, kaip juos atskleisti. Todėl šis projektas ne tik prasmingas, bet ir reikalingas. Be to, labai svarbu, kad čia buriasi įdomių,  veiklių ir viena kitą palaikančių būsimų lyderių bendruomenė“, – teigia „Go Forward Academyambasadorė Monika Linkytė.

Go Forward Academy“ moterų lyderystės akademijos užsakymu atliktas reprezentatyvus Lietuvos gyventojų tyrimas atskleidė, jog daugiau nei pusė (57 proc.) karjeros siekti nenorinčių moterų nurodo neturinčios vadovo savybių; tarp vyrų taip manančių – tik 42 proc. O išbeveik 100 apklaustų moterų vadovių, beveik 90 proc. teigia, kad pasitikėjimas savimi labai padėjo kylant karjeros laiptais.Go Forward Academy“ įkūrėja žurnalistė, komunikacijos ekspertė Jurga Tapinienė teigia, kad nėra gana apie šias problemas kalbėti jas reikia spręsti pradedant nuo darbo su jaunąja karta.

Išskirtinis būrelis moksleivėms duris atveria jau spalio 2-ąją. Tris mėnesius kas savaitę vyksiantys užsiėmimai bus vedami tokių ekspertų, kaip aktorė Adrija Čepaitė, „fintech“ „Zuper GmbH“ marketingo vadovė Ada Mockutė,  lyderystės ekspertė Kristina Kuznecova, rašytoja Viktorija Urbonaitė, verslumo ugdymo specialistas, „Junior Achievementregiono vadovas Donatas Vasiliauskas ir kt. Jaunos merginos išmoks išryškinti savo stiprybes ir panaudoti jas sėkmingai karjerai, sužinos, kaip suvaldyti stresą, treniruoti savo kūno kalbą, įtikinamai kalbėti, parašyti kūrybišką tekstą ar net sukurti savo verslą. „Go Forward Academy“  įtvirtins ir išplės įgytas patirtis, suteiks naujų ir augins pasitikėjimą, kurio prireiks renkantis bet kokią profesiją!

 

Autorė: Patricija Tilvikaitė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button