Švietimas

Kūrybos ir pramogų žvaigždės buria jaunuosius kūrėjus

Filmų „Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Emilija iš Laisvės Alėjos“ režisierius Donatas Ulvydas, žymiausių lietuviškų festivalių „Roko naktų“, „Bliuzo naktų“ ir „Galapagų“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka, garsusis žurnalistas, prodiuseris Kristupas Krivickas – šie ir daugelis kitų žinomų kūrybos ir pramogų profesionalų jau šiandien kūrybinėmis industrijomis besidominčius mokinius ir studentus kviečia dirbti kartu.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybinių industrijų fakulteto iniciatyva startuoja kūrybininkus į vieną vietą buriantis renginys „Kūrybinės dirbtuvės“. Žinomi žmonės, savo srities profesionalai padės jaunimui susigaudyti kūrybinių industrijų sektoriuje, dalinsis žiniomis apie muzikos ir meno festivalių organizavimą, medijų gamybą, atskleis kompiuterinių žaidimų kūrimo užkulisius, pasakos, kaip hobį paversti verslu, kaip tapti sėkmingu ir žinomu.

„Kūrybinių dirbtuvių” programoje – platus įvairių teorinių bei praktinių renginių kompleksas, orientuotas į jaunimo kultūrinių, komunikacinių, meninių, technologinių bei verslumo kompetencijų ugdymą.

 

Nemokamo renginio užsiėmimai suskirstyti į keturias dalis, kur kiekvienoje iš jų penki pranešėjai skirs dėmesį savo sričiai. Viena iš Kūrybinių industrijų atstovių verslininkė ir tinklaraštininkė, kulinarijos studijų tinklo „Čiop Čiop” vadovė Urtė Mikelevičiūtė seminare „Kad hobis taptų verslu” pateiks kūrybines verslo strategijas, kurios leis transformuoti laisvalaikio pomėgius į pajamų šaltinį.

Pramogų industrijas atstovaus festivalių organizatorius Algirdas Barniškis, kuris dalinsis sėkmingo muzikos ir pramogų festivalių organizavimo bei koordinavimo principais interaktyviose pratybose „Muzikos ir pramogų festivaliai: kuriame šėlsi Tu?”.

Į įmonės „UAB Scenos techninis servisas” vadovo, atstovaujančio Renginių inžineriją, Sauliaus Serafino paskaitą „Kaip plika scena virsta pasakų šalimi?” rinksis tie, kurie domisi inžinerinėmis scenos sistemomis ir konstrukcijų sprendimais programiniuose  renginiuose.

 

O tuos, kurie domisi Kūrybos visuomenės komunikacijos sritimi, galės sudominti profesoriaus Audriaus Mickevičiaus interaktyvi paskaita „Tūkstantis ir vienas kūrybiškumo veidas”, kurioje bus pasakojama apie kūrybinius vizualinės komunikacijos sprendimus socialiniuose projektuose.

„Kūrybinės dirbtuvės“ į vieną vietą buria kūrybinių industrijų bendruomenę. Iki susitikimo gegužės 18 dieną, ketvirtadienį, 12:30 val., VGTU Kūrybinių industrijų fakultete (Trakų g. 1, Vilnius)

Video kvietimas į renginį:

 

Detali renginio programa:

http://www.vgtu.lt/universitetas/renginiai/vgtu-kurybines-dirbtuves/26669?eid=276074

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button