Švietimas

Ištirk savo karjeros galimybes – Vilniaus universiteto Karjeros dienos

Vilniaus universiteto Karjeros dienos (VU KD) – vienas svarbiausių ir daugiausiai dėmesio sulaukiančių Vilniaus Universiteto Studentų atstovybės (VU SA) renginių, organizuojamas jau septynioliktus metus iš eilės.

Tai renginys – į vieną vietą suburiantis daug įvairiausių įmonių ir jų atstovų bei pritraukiantis daugiau nei 10 000 tūkst. Vilniaus universiteto studentų. Jo tikslas – supažindinti dalyvius su šiuolaikinės darbo rinkos veikėjais, o įmonėms pasiūlyti galimybę prisistatyti ir pabendrauti su būsimais savo srities specialistais.

Nors VU KD vienas iš tikslų – leisti artimiau studentams susipažinti su skirtingais karjeros keliais ir padėti žengti pirmuosius karjeros žingsnius, pats projektas taip pat tobulėja. Dar praeitais metais dėl pandemijos renginys persikėlė į nuotolį ir studentus kvietė dalyvauti įvairiuose renginiuose niekur neišėjus iš namų. Šiais metais komanda užsibrėžė dar didesnius lūkesčius bei tikslus ir nusprendė nutiesti lengviausią kelią į karjerą ne tik Vilniaus, bet ir Kauno bei Šiaulių studentams.

 

O kad tikslai būtų pasiekti, projekto vadovė Eglė Jašinskaitė subūrė septyniolikos vadovų komandą, užaugino naują narių komandą bei prie savanorių gretų skatino prisijungti ir užsieniečius studentus. „Su komandos pagalba nuversime kalnus ar bent juose mėginsime pastatyti laiptelius“, – sako Eglė.

Iki šiol buvo įprasta, kad Karjeros dienos – tai vienas didelis renginys, kuris vyksta visą savaitę. Šiais metais komanda nutarė, nelaukti pagrindinio renginio ir kvietė studentus dalyvauti įvairiose diskusijose, mokymuose, paskaitose, kuriose galėjo atrasti sau naudingų patarimų, žinių bei idėjų karjeros klausimais.

Vienas iš pirmųjų renginių „per aspera ad astra“, vykęs lapkritį, buvo apie psichologinę sveikatą. Tuo metu artėjo sesijos pradžia ir komanda norėjo garsiai kalbėti aktualia studentams tema – kaip spręsti stresines situacijas bei kaip įveikti baimes – tam kvietėme psichologijos specialistus pasidalinti istorijomis bei patarimais. 

 

Pasibaigus egzaminų sesijai ir studentams išsikėlus naujametinius tikslus, sausį VU KD komanda kvietė dalyvauti „Karjeros įrankių“ paskaitų cikle, kur buvo kalbama apie pačias aktualiausias temas: nuo CV (gyvenimo aprašymo) iki darbo pokalbio subtilybių. 

O vasario 23 d. vyko renginys apie startuolius, kurio metu šeši pašnekovai: Dalia Čiutaitė,  Gvidas Grigaliūnas, Ieva Šūmakaryte, Kristijonas Žibutis, Eigirdas Žemaitis ir Ilona Žilinskytė, pasakojo apie savo veiklos pradžią, su kokiais iššūkiais susidūrė.
Dabar komanda ruošiasi paskutiniam renginiui, kuris vyks kovo 8-ąją ir bus skirtas Moters dienai bei kvies susimąstyti apie moterų perspektyvas jų karjeroje. Daugiau informacijos galite rasti Facebook VU KD puslapyje (https://fb.me/e/4y7Qq3Kgk)

Būtent kovo 21–25 dienomis, šių metų organizatorių, narių ir savanorių komanda kvies kiekvieną apsilankyti įvairiose Karjeros dienų veiklose: 

 
  • paskaitose, pilnose teorinių žinių ir žymių žmonių asmeninės patirties;
  •  praktiniuose įmonių seminaruose, kuriuose studentai galės tapti jau sėkmingą karjerą sukūrusiais darbuotojais’
  • greituosiuose darbo pokalbiuose, kurie suteiks įgūdžių ir pasitikėjimo savimi;
  • kontaktų mugėje, kuri padės nutiesti tiesiausią kelią į darbovietę!

Jei esi studentas, galbūt iš kito miesto, nežinai, ką veiksi po studijų, nori pasimatuoti profesiją dar studijuojant, domiesi savo karjeros galimybėmis, tada nepamiršk užsukti ir žengti svarbų žingsnį savo karjeros pasaulyje!

Karjeros dienos vyks Šiauliuose kovo 3 d. (https://fb.me/e/8PKk5VlVe)  ir Vilniuje kovo 21–25 dienomis (https://fb.me/e/2FvkrubjH)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button