Švietimas

Geriausi IT specialistai – iš Vilniaus universiteto

Vilniaus universitete (VU) vykdoma informacinių technologijų bakalauro studijų programa gavo prestižinį „Investors Spotlight“ kokybės ženklą, reiškiantį, kad studijos atitinka tarptautinio verslo poreikius ir rekomendacijas.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ organizuotoje studijų programų peržiūroje siekta tobulinti Lietuvos aukštųjų mokyklų studijų programas atsižvelgiant į užsienio investuotojų poreikius. Šeštą kartą vykusių apdovanojimų metu „Investors Spotlight“ ženklu apdovanotos keturios Lietuvos universitetuose vykdomos studijų programos.

Ekspertų vertinimu, VU informacinių technologijų bakalauro studijų programa pateisina užsienio investuotojų lūkesčius ir kryptingai ugdo moderniam verslui būtinas kompetencijas. Programa apdovanota už efektyvų bendradarbiavimą su verslininkais ir puikiai studijų procese įgyvendinamas jų rekomendacijas, atspindinčias verslo poreikius.

 

Plačiai išplėtota informacinių technologijų infrastruktūra ir talentingi darbuotojai pritraukia į Lietuvą nemažai užsienio įmonių ir bankų, kuriančių čia savo IT paslaugų centrus. Šios srities specialistų paklausa išlieka viena didžiausių šalyje, o artimiausiu metu sektoriuje pranašaujamas darbo vietų augimas lems tolesnį IT profesionalų trūkumą.

Atsižvelgiant į šias rinkoje numatomas tendencijas, VU vykdomos dvi naujos studijų programos: Kauno fakultete pradėtos informacijos sistemų ir kibernetinės saugos studijos, o nuo šių metų rudens Matematikos ir informatikos institute bus vykdoma informacinių sistemų inžinerijos programa.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button