Fabijoniškėse atidarytas naujas vaikų darželis – erdvė 100 mažųjų vilniečių

Komentarai 10

 1. Late night says:

  Labai viskas gerai, toks tinka. Noreciau greiciau sulaukt , kad ir mano vaikui pagaliau eile ateitu. O kritikams matomai darzeliu tema siuo metu neaktuali, sprendziant is komentaru.

 2. Kaimynas says:

  kraupu. viskas labai pigiai padaryta, tik, kad del varneles, kad pastatyta..galejo geriau..

 3. MRVS says:

  1. Dizainas… Kam tos mėlynos vertikalios juostos? Mano nuomone, tos juostos gadina visą fasadą ir švelniai tariant atrodo tragiškai. Daryt tam, kad daryt, ne pats geriausias sprendimas.

  2. Sanitarinis kambaris. Kodėl ne plytelės šalia kriauklių ir vonios? Nuolat ant sienų pataikantis vanduo galų gale gali pavirsti pelėsių.
  Linoliaumas taip pat ne pats geriausias sprendinis. Tuo labiau teko girdėt, kad kai kuriuos šalys jo atsisako bendro naudojimo patalpose dėl gerų sugeriamųjų savybių.
  3. Svarbiausia, vaivorykštė ant sienos yra… Tai viską atperka 😁😁😁👍

  • nepiktybinis says:

   mėlynos juostos tikrai nieko blogo ir geriau negu nieko… jei galvoji, kad puikiai išmanai dizainą, tai dar nereiškia, kad taip ir yra… šiaip panašu, kad tamsta tikrai tik sovietmečio patalpas matęs.. yra šimtai šiuolaikiškų variantų be plytelių, kurių siūlės pelija lygiai taip pat ir dar intensyviau:/ tu ten čiupinėjai tą “linolIAUmą” (žodyną vertėtų išmokti naudoti, jei problemų su rašyba) , nieko matyt apie šiuolaikines grindis irgi nesi girdėjęs?? dizaineris…:) iš kokis palėpės tu save ištraukei?? o dabar perfrazuosiu – “rašyti tam, kad rašyti (bet kokį šlamštą), tikrai ne pats geriausias sprendimas”:/

   • MRVS says:

    Etatinis komentatorius gaus už darbą šokoladinį medalį 😁😁😁
    Jei patinka tokios juostos ir “dizainas”, tai matyt ne iš palėpės išlindote, bet iš gylaus sovietyno, po kurio bet kokia tragedija atrodys moderniai ir šiuolaikiškai.
    Apie modernias ir šiuolaikines grindys girdėjau, mačiau ir nusimanau. Todėl ir keista kodėl ne juos? 😁😁😁
    Bet nieko, pasipuikuoti, uždėti varnelę ir pateikti gražiais rakursais tiks. Svarbu gi padaryta ir vaivorykštė kaba 😁👍

    • nepiktybinis says:

     tai nieko daugiau ir neišgirdau, tik įsitikinau, kad rašinėja “gYlus” beraštis, bandantis apsimesti, kad supranta, ką reiškia žodžiai “dizainas” ir “modernus”.. apie grindis abejočiau ar aplamai ką supranti, nes net teisingai jų pavadinimo nepavyksta parašyti:) o apie “etatinius” tai yra puiki patarlė – “kuo tepa, tuo ir kvepia”… matyt išlindus iš sovietmečio, kur be kyšio ir be manipuliacijos nelabai pavykdavo, sunku suvokti, kad žmonės gali ir savo nuosavą nuomonę turėti ir, kad žmonėms gali patikti nors ir ne fontanais trykštantis, bet judantis į priekį miestas ir tvarkingos, šviesios, atnaujinamos erdvės?:/ visiškai neabejoju, kad pats visiškai neturi kuo pasigirti gyvenime, išskyrus aprūdijusį kledarą, pastatytą ant žolytės po kaimynų langais, ir “linolIAUmą” vonioje.. tai vemti ant kitų darbų tik ir belieka.. sėkmės

 4. Beveik kaip konslageris says:

  Pinigų projektui neužteko, tai pasinaudojo tipiniu sovietiniu projektu? Kiemas su žemėm kažkaip net iki Lukiškių kalėjimo nepritraukia, primena koncentracijos stovyklas iš filmų….

  • Jonas says:

   O tai kam reikia darzeliui iskirtines architekturos?

   • MRVS says:

    Tam, kad vaikas irgi žmogus ir turi norėti ten eiti, bet ne bijoti tos vietos.

  • nepiktybinis says:

   kas vėl negerai, ko čia žliumbi dabar vėl? darželio nėra blogai, yra – dar blogiau:/ koks sovietinis projektas, kai rašo apie skandinavišką patirtį? kokių tau lėšų neužteko ir ko ten tiems vaikams trūksta? kas ten turi būti? atskiri apartamentai kiekvienam?? parašyk gal?:/ kur tu žolę matei balandžio pradžioje??? užaugs, neverk, ne tenerifė čia:/ panašu, kad koncentracijos stovykla tavo smegeninėj.. bent jau rašyt sugebėtum be klaidų:/ konSlageris jam…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist