Švietimas

Atidaromas Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Švelnėjant karantino sąlygoms, nuo šios savaitės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras atnaujina veiklą patalpose. Palaipsniui į centrą galės sugrįžti ir veiklose dalyvauti ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai, suaugusieji.

Direktorius Valdas Jankauskas sako, kad centro prioritetas yra ne tiek patogumo, kiek saugumo užtikrinimas, todėl tikėtis, kad veiklos bus organizuojamos įprastai, nederėtų.

Veiklų organizavimui patalpose bus imtasi visų reikalingų priemonių saugumui užtikrinti.

 

Kiekvieną dieną darbuotojams ir lankytojams bus matuojama temperatūra, dėvimos apsauginės kaukės, dezinfekuojami paviršiai, ribojamas dalyvių skaičius kabinetuose, salėse, baseinuose bei koridoriuose. Esant galimybei, daugiau veiklų bus organizuojamos lauke.

Saugumui dar labiau padidinti, buvo nuspręsta centro patalpas padalinti į keturias, tam tikroms veiklų grupėms būdingas erdves. Atvykus ir gavus, pavyzdžiui, geltonos spalvos juostelę ant rankos, žingsniuoti į savo veiklą bus galima tik ta pačia spalva pažymėtu maršrutu. Laisvai judėti po viso centro patalpas, kaip ir į jas patekti bei išeiti, nebus galimybės. Tokiu žaismingu būdu tikimasi sumažinti ir atskirti lankytojų srautus, išlaikyti reikiamą atstumą.

Veiklos patalpose bus atnaujinamos palaipsniui. Gegužės 19 d. planuojama pradėti kabinetuose ir salėse vykstančias veiklas, o gegužės 22 d. – naujai prileistuose baseinuose.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button