Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo pirmosios rungtynės „Žalgiriui“ susiklostė itin nesėkmingai. Norvegijos čempionui „Bodo Glimt“ pralaimėta rezultatu 0:5.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį „Glimt“ įmušė teisėjo po VAR peržiūros skirtą baudinį, o po kelių minučių padvigubino persvarą. Nesėkmingas „Žalgiriui“ buvo ir antrojo kėlinio vidurys, kuriame per kelias minutes varžovai įmušė dukart. Dar kartą varžovai pasižymėjo paskutinę minutę.

Atsakomosios komandų rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 9 d. Vilniuje.

Įvarčiai:

32 min. po VAR peržiūros teisėjas įžvelgė neleistiną J. Bopesu žaidimą baudos aikštelėje ir skyrė 11 m. baudinį į „Žalgirio“ vartus. 33 min. nuo žymos tiksliai smūgiavo H. Vetlesenas.

37 min. šeimininkai padvigubino persvarą. Po atakos aikštės viduriu U. Saltnesas perdavė kamuolį A. Pellegrino ir šis atsidūręs vienas prieš vieną mušė tiksliai – 2:0.

58 min. žalgiriečiai prarado kamuolį netoli savo baudos aikštelės ir laisvas baudos aikštelėje atsidūręs L. J. Salvesenas mušė tiksliai – 3:0.

61 min. po perdavimo iš kairiojo krašto M. Hoibratenas galva smūgiavo taikliai – 4:0.

Paskutinę rungtynių minutę po netikslaus perdavimo R. Espejordas pabėgo kraštu ir įmušė penktąjį įvartį.

Šaltinis: FK ŽALGIRIS