Savo žiūrovų akivaizdoje „Žalgiris“ pasiekė istorinę pirmąją pergalę UEFA turnyrų grupių varžybose. UEFA Europos Konferencijos lygoje vilniečiai 2:1 atsirevanšavo Jerevano „Pyunik“ komandai už nesėkmę prieš savaitę ir išsaugojo viltis toliau kovoti dėl aukštesnių vietų grupėje.

Du įvarčius „Žalgiris“ įmušė pirmajame kėlinyje – po išmetimo iš užribio vienu lietimu įmušė Fabienas Ourega, o prieš pertrauką greitoje atakoje iš baudos aikštelės prieigų taikliai mušė Renanas. Antrajame kėlinyje arti įvarčio buvo Oliveris Buffas, kurio spirtas kamuolys pataikė į skersinį. Varžovams pavyko sušvelninti atsilikimą po Arazo Ozbilizo įmušto baudinio.

„Žalgirio“ sudėtyje lyginant su rungtynėmis Armėnijoje įvyko du pasikeitimai – vietoje Marko Miličkovičiaus ir Sauliaus Mikoliūno rungtynes pradėjo Francis Kyeremeh ir Petaras Mamičius.

Dvikovos pradžioje vyko gana atsargus žaidimas, neryškią iniciatyvą turėjo žalgiriečiai. Kartą iš toli Francis Kyeremeh muštą kamuolį sugavo vartininkas.

„Pyunik“ pora kartų buvo pavykę išeiti į greitas kontratakas, laimei paskutiniu momentu „Žalgiriui“ pavykdavo apsiginti.

Šaltinis: FK Žalgiris