Sportas

Vilnius kviečia karantino pasivaikščiojimus gamtoje derinti su apsitvarkymu

Karantinas ir masinis aplinkos tvarkymas susibūrus į bendras akcijas – nesuderinami,  tačiau niekas nedraudžia apsitvarkyti išėjus pasivaikščioti vienumoje arba bėgiojant su savo keliais artimaisiais. Ypač dabar, kai  dauguma stengiasi pasivaikščiojimams rinktis kuo atokesnius gamtos kampelius, kur rečiau užsuka ir aplinkos tvarkytojai, o pavasarį pasimato ne vietoje išmestų atliekų.

Sostinės savivaldybė kviečia vaikštinėjant stabtelėti ir surinkti pamiškės ar pakelės šiukšles arba rinktis ploggingą (šiukšlių medžioklė sportuojant), kai į bėgimą pasiimami šiukšlių maišai, pirštinės ir stabčiojama, surenkant pakeliui pasitaikiusias šiukšles. Taip atokesni parkai ir miesto miškai taps švaresni, o bėgiojantys dar ir papildomų pritūpimų padarys.  

Vilniaus savivaldybės Teritorijų tvarkymo poskyrio specialistai pasirengę organizuoti surinktų atliekų maišų išvežimą,  jei tai  bus Vilniaus miesto (ne rajono) teritorija, o surinktų atliekų maišai  bus palikti iš anksto sutartoje privažiuojamoje vietoje arti kelio. Sumanę  leistis į „šiukšlių medžioklę“, laikantis visų saugos reikalavimų karantino metu, dėl atliekų išvežimo kviečiami susitarti el. paštu: [email protected] arba paskambinus tel. 8 5 211 2135.

 

Pastebėjus didesnius savavalius sąvartynus, paliktus miškeliuose ir parkuose, kviečiama  pranešti Vilniaus miesto savivaldybei, atsiuntus nuotrauką ir vietovės aprašymą mobiliojoje programėlėje „Tvarkau Vilnių“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Toh
Toh
1 metus

O tai kur keliauja mano mokesciai, jei prasot tvarkytis patiems??

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button