„Sveikas miestas“ drauge su sostinėje įsikūrusiomis organizacijomis kviečia paskutinįjį žiemos mėnesį praleisti aktyviai bei dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose net keliose Vilniaus vietose.

Pasiūlymų spektras įvairus – nuo jogos iki aikido. Į užsiėmimus reikia registruotis iš anksto bei dalyvaujant juose turėti su savimi patogią laisvalaikio aprangą, sportinę avalynę.

Iyengar jogos užsiėmimai

Susipažinti su Iyengar joga ir  dalyvauti nemokamuose jogos užsiėmimuose, kuriuos veda sertifikuota Iyengar jogos mokytoja Ramunė Zaleskaitė galima vasario 7 d. ir vasario 21 d. nuo 18.00 val. iki 19.30 val. Jogos pamokos vyksta „Iyengar joga  –  Ramunės studijoje“, Slucko g. 3 (II aukštas).

Su savimi patariama turėti jogos kilimėlį.

Registruotis reikia el. paštu: [email protected].

Gatvės šokių pamokos

Organizuojamos atviros šokių pamokos yra puiki proga supažindinti savo vaikus, brolius, seseris ir jaunuosius draugus su šokių pasauliu bei aktyviai praleisti šeštadienio popietę (tėveliai galės prie studijos nemokamai pastatyti automobilius).

Nemokamas šokių pamokas vaikams ir jaunuoliams „SKILLZ” studijoje (Lukiškių g. 5, II aukšte) ves treneriai  Gytis ir Gvida.

Šokių pamokos vyks vasario 17 d. (šeštadienį). Nuo 15.00 val. iki 16.00 val. kviečiami mokytis šokti „Hip Hop“ drauge su Gyčiu 8-11 m. vaikai. Vėliau, nuo 16.00 val. iki 17.00 val., jaunuoliai nuo 11 iki 14 m. galės mokytis „House“ žingsnelių su Gvida.

Vietų skaičius yra ribotas, todėl į pamokas iš anksto užsiregistruoti būtina – tereikia parašyti laišką el. paštu [email protected], nurodant registruojamo vaiko vardą, pavardę, amžių  ir kokioje pamokoje norima dalyvauti.

Aikido treniruotės

Šį Rytų kovos meną, stiprinantį kūną, džiuginantį širdį ir skaidrinantį dvasią, galite išbandyti drauge su aikido mokyklos „Aidas“ profesionaliais treneriais.

Suaugusieji (vyrai ir moterys 17-60  m.) gali praktikuoti aikido ne tik vasarį, bet ir kovą, net dvejose sostinės vietose. Lietuvos edukologijos universiteto salėje (Studentų g. 45) antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. iki 19.15 val. užsiėmimus veda mokytojas Mantas. Taip pat atviras treniruotes galima lankyti ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Antakalnio g. 54) nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 19.30 val. iki 20.45 val. Užsiėmimus Antaklanyje veda mokytojas Algis.

Atviros aikido treniruotės vaikams ir jaunimui (6-17 m.) taip pat yra organizuojamos net keliose sostinės vietose – jaunimas (12-17 m.) gali dalyvauti treniruotėse nuo 17.15 val. iki 18.15 val. pirmadieniais ir trečiadieniais, adresu: Studentų g. 45. Vaikams (5-10 m.) treniruotės organizuojamos pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 18.15 val. iki 19.15 val., adresu: Studentų g. 39. Atviruose aikido užsiėmimuose kviečiami dalyvauti vaikai (7-12 m.) ir Antakalnyje (Antakalnio g. 54) antradieniais ir ketvirtadieniais net dviem skirtingais laikais – nuo 15.30 val. iki 16.30 val. ir nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Antakalnyje vyksiančiose treniruotėse gali dalyvauti vaikai (10-15 m.) antradieniais ir ketvirtadieniais, tik kitu laiku – nuo 17.20 val. iki 18.20 val., taip pat Antakalnyje laukiami nemokamose vasario – kovo mėnesio treniruotėse ir 6-9 m. vaikai nuo 18.20 val. iki 19.20 val.

Į treniruotes reikalinga išankstinė registracija el. paštu: [email protected].

Treniruotės su „InShapefitness“

Vilniečiai taip pat kviečiami dalyvauti atvirose, įvairaus intensyvumo treniruotėse. Jų metu galėsite mokytis taisyklingų judesių, nesukeliančių skausmų, atvirkščiai – reabilituojančių, atsipalaidavimo technikos per judesį, kvėpavimo subtilybių o kur dar raumenų ryškinimas, svorio kontrolė bei gera muzika.

Atviros treniruotės vyks vasario 5 ir 7 dienomis (pirmadienį ir trečiadienį) nuo 11.30 val. adresu: Kalvarijų g. 143A.

Dar daugiau užsiėmimų vilniečių laukia ir vakarais – vasario 5 ir 7 dienomis galima dalyvauti ir „Pilaites“ treniruotėse nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Vakarinės treniruotės taip pat vyks Kalvarijų g. 143A.

Vasario 6 ir 8 dienomis (antradienį ir ketvirtadienį) sostinės gyventojai kviečiami dalyvauti nemokamose funkcinėse/ intervalinėse treniruotėse nuo 19.00 val. adresu: Ukmergės g. 234A.

Registracija į šiuos  užsiėmimus vyksta el. paštu: [email protected].

Sivanandos jogos pamokos

Sivanandos jogos pradedančiųjų pamokos suaugusiems – tai taip pat viena iš puikių alternatyvų atsipalaiduoti po dienos darbų. Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti bet kokio fizinio pasirengimo žmonės, net ir seniai nesportavę.

Užsiėmimai pradedantiesiems vyks Jogos namuose „ANAHATA“ (Šv. Stepono g. 20-5) vasario 14 ir 28 dienomis (trečiadieniais) 18.00 val.

Į jogos pamokas būtina išankstinė registracija el. paštu [email protected].

Atsipalaidavimo vakarai moterims

Šiuose praktikumuose mokysimės atsipalaiduoti sąmoningai kvėpuodamos ir saugiai, lėtai, ramiai judėdamos.

Išjudinsime kūną paprastais, bet labai efektyviais moteriškai energijai būdingais judesiais. Didelį dėmesį skirsime sąmoningam kvėpavimui, mokysimės prailginti ir pagilinti kvėpavimą. Po šių užsiėmimų moterys jaučiasi pailsėjusios, atsipalaidavusios, džiugios, švytinčiom akim ir plačiom šypsenom veiduose.

Šią  praktiką gali daryti visos moterys, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno proporcijų ar pasiruošimo. Tai ne sportas. Tai meditacija.

Užsiėmimus veda Šarūnė Lynikaitė, sertifikuota sąmoningo kvėpavimo profesionali instruktorė, rebeferė ir energetinių praktikų moterims praktikė.

Užsiėimimai vyks vasario 5, 12, 19, 26 dienomis (pirmadieniais) nuo 19.00 val. iki 21.00 val.  Antakalnyje (P.Vileišio g. 17A), saviugdos studijoje „Lašo jėga“.

Į šiuos praktikumus registracija yra būtina el. paštu: [email protected].

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.