MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Sportas

Vilniečiams – atviros Aikido treniruotės Vingio parke

Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ drauge su „Sveiku miestu“ kviečia praktikuoti Japonijos kovos meną Aikido viename gražiausių miesto parkų.

Nemokamos Aikido treniruotės vyks liepos 11; 19; 25 ir rugpjūčio 2; 9; 15; 23 dienomis nuo 19.00 val. iki 20.30 val. pievoje priešais Vingio parko estradą.

Treniruočių tikslas – supažindinti miesto gyventojus bei svečius su šia tradicinio japonų kovos meno šaka, parodyti jos naudą tiek kūnui, tiek dvasiai. Atvirų užsiėmimų metu bus taip pat mokomasi taisyklingai kvėpuoti, kovoti su stresu, taisyklingos laikysenos bei gerinti dėmesio koncentraciją.

Trečiadieniais treniruotes ves meistras Vytautas Ribikauskas – 4 dan Aikido Aikikai meistras, kovos menais pradėjęs domėtis ir juos praktikuoti nuo 1989 metų. Aikido – jau 14 metų. 2015 m. kovos menų festivalyje gavęs geriausio metų trenerio apdovanojimą. Vytautas su savo mokiniais dalinasi gebėjimu sudėtingose situacijoje išlikti ramiam ir pozityviam. Tai mokytojas, kurio veidą visuomet puošia šilta šypsena.

Ketvirtadieniais vilniečius Aikido meno mokys meistrė Irina Kušelevič – 5 dan Aikido Aikikai meistrė. Aikido praktikuoja nuo 1994 m. Treniruoja kitus jau 18 metų. Be Aikido Aikikai, domisi Iaido, Kobujutsu ir kitais kovos menais. Irina puikiai iliustruoja tai, kaip trapi moteris savo valia ir užsispyrimu tampa pavyzdžiu ir mokytoja galingiems vyrams. Su savo mokiniais Irina dalinasi gebėjimu ugdyti kantrybę ir savo silpnąsias puses transformuoti į stipriąsias pagalbininkes.

Kiekvieną savaitę vyksiančiose pamokose laukiami bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės. Treniruočių metu reikėtų vilkėti patogią laisvalaikio aprangą.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Savaitgalį įvyko didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje

Donatas Andrijauskas

Plaukimo varžybose Vilniuje – olimpinis prizininkas bei pasaulio čempionai

Donatas Andrijauskas

Organizuojamas bėgimas į aukščiausią Baltijos šalyse verslo centro pastatą – „Europa“

Donatas Andrijauskas

Į populiariąsias Zumba treniruotes pagaliau įtraukti ir kūdikiai – pristatyta Zumbini treniruočių rūšis

Evaldas Činga

Sostinės įmonių darbuotojai kviečiami dalyvauti nemokamuose sąmoningo kvėpavimo užsiėmimuose

Made in Vilnius

12-ai sporto klubų sostinėje skirta 2,6 mln. eurų parama

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika