Sportas

Vilniečiai kviečiami išbandyti sveikatingumo naujovę

„Sveikas miestas“ bendradarbiaudamas drauge su „Studija Om“ bei „Studija M“ kviečia sostinės gyventojus dalyvauti atviruose „Nirvana Fitness“ užsiėmimuose.

Studijos atveria duris vilniečiams, kad padėtų tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą bei psichologinę būseną.

„Nirvana Fitness“ – tai natūralus būdas pašalinti stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksikuoti kūną ir protą bei prailginti gyvenimo trukmę per pakankamą kasdieninę oksigenaciją (kūno prisotinimą deguonimi). Šis treniruočių metodas ir gimė vardan didėjančio dėmesio kvėpavimo svarbai. Reikia išskirti, kad sunerimti verčia medicinos mokslo skelbiami faktai – 80 procentų populiacijos kvėpuoja blogai – paviršutiniškai ir nepakankamai, tik krūtine, nors mums tereikia 6 kokybiškų įkvėpimų per minutę, kad būtų patenkinti mūsų kūno poreikiai“, –  pasakoja „Studijos Om“ įkūrėja Gabija Petronytė.

Žmonės kviečiami atkreipti dėmesį, kad būtent emocinės būsenos veikia tai, kaip mes kvėpuojame. Pyktis, baimė, nerimas – tai paviršutiniškas kvėpavimas. Sielvartas – spazminis kvėpavimas. Kaltė – ribotas kvėpavimas. Nuobodulys – paviršutiniškas kvėpavimas be gyvybės. Liūdesys, depresija – kvėpavimo nepakankamumas (sulaikymas).


Išbandyti šią naują kūno ir proto detoksikacijos sistemą, kuri susideda iš „Pilates“ tonizuojančių pratimų, jogos tempimų derinio bei ritmiško kvėpavimo, skambant atpalaiduojančiai muzikai, galima visą balandžio mėnesį.

Užsiėmimai „Studijoje Om“ (A. Vivulskio g. 41)vyks antradieniais, balandžio 10, 17 ir 24 dienomis, nuo 17.10 val.

„Studijoje M“ (J. Basanavičiaus  g. 29A)nemokamos praktikos vyks trečiadieniais ir sekmadieniais, balandžio 11 ir 18 dienomis, nuo 18.40 val., o balandžio 15, 22 ir 29 dienomis, nuo 14.00 val.

Į užsiėmimus išankstinė registracija nėra vykdoma. Su savimi reikia turėti patogią laisvalaikio aprangą bei avalynę.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button