Sportas

Vilniečiai atranda diskgolfą

Vilniaus Diskgolfo Klubas kviečia žaisti visus –  tiek patyrusius, tiek naujokus. Naujus žaidėjus Vilniaus diskgolfo klubo nariai mielai pamokys žaidimo pagrindų. Neturintiems diskų jų paskolins.

Žaidimo laikas:  sekmadieniais 9.30 val. pasiskirstymas į grupes, o 10.00 – startas (pirmas metimas). Numatoma žaidimo trukmė ~2,5 val.

Susitikimo vieta: parkinge Pavilnių regioniniame parke prie Pūčkorių piliakalnio.

 

Mokesčiai: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai tiek Pūčkorių, tiek Ozo lygoje žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams suaugusiems 2 EUR, o moksleiviams, dieninių studijų studentams, pensininkams 1 EUR. Į žaidimo kainą įeina ir disko nuoma. Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu čia.

Mokestį prieš žaidimą prašome sumokėti Skirmantui Bikeliui.

Prizai: Kiekvieną mėnesį įteikiami prizai geriausiai hcp ratą sužaidusiam žaidėjui. Esant lygiosioms, vertinamas antras geriausias tų žaidėjų ratas. Jei ir toliau lieka lygiosios – laimės per įskaitinį laikotarpį (mėnesį) daugiau ratų sužaidęs dalyvis. Jei vis dar lygiosios – prizą laimės silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.

 

Jei laimi žaidėjas, tą patį mėnesį jau laimėjęs hcp diską Ozo ar Vingio hcp lygose, apdovanojamas antras geriausias Pūčkorių hcp lygos žaidėjas.

Rezultatų skaičiavimas: Naudojamos Handicap (toliau – hcp) taisyklės: Kiekvienam žaidėjui metrix programa suskaičiuoja “handicapą” (hcp) – t.y. koeficientą, kuris atimamas iš jo pasiekto rezultato. Taigi žaidėjo rezultatas pakoreguojamas pagal jo žaidimo lygi.

Kaip skaičiuojamas HCP?

 

Žaidėjo metrix reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 288 žaidėjo sužaistus krepšius (t. y. šešioliką paskutinių jo žaidimų, jei žaidimą sudarė 18 krepšių). Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų ir kurie žaisti reitinguotame parke. Metrix sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjas ekperimentuoja ar jam itin bloga diena, greičiausiai rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Rezultatų rašymas:

Patogiausia rezultatus vesti į tinklapį www.discgolfmetrix.com. Jį galima matyti ir lietuviškai! Užsiregistruokite, o tuomet pasirinkite “Pradėti varžybas“, tuomet “Treniruotė” arba “Varžybos” ir tuomet pasirinkite parką, suveskite savo grupės žaidėjus ir vualia! Šiam būdui reiks interneto.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button