Sportas

„Velomaratone” – riedučių varžybos ir paradas

Prie gausios „Velomaratono“ bendruomenės jungiasi riedutininkai. Kaip ir dviratininkai, riedučių entuziastai galės išmėginti jėgas sprinto rungtyje arba su bendraminčiais laisvai pravažiuoti vaizdinga trasa Vilniaus centre.

„Velomaratono”, kaip reiškinio, idėja yra suvienyti transporto priemones, varomas žmogaus jėga. Riedučiai – sparčiai populiarėjantis sportas, laisvalaikis ir visiškai ekologiška miesto transporto priemonė.  Todėl šįmet į šventės programą įtraukėme riedutininkus, kurie mielai pritarė tokiam sumanymui“,– sako „Velomaratonas“ komunikacijos vadovas Rytis Sabas.

Aštuntasis „Velomaratonas” vyks rugpjūčio 20 dieną Vilniaus centre. Jo metu vyks dviratininkų, riedutininkų, paspirtukų ir riedlenčių entuziastų važiavimai. Šventės dalyvių ir svečių šalia Seimo lauks pramogų miestelis, įvairios naujos rungtys bei pramogos.

 

„Velomaratono” trasą išmėgins ir riedutininkai

Šiais metais riedutininkai galės dalyvauti laisvajame važiavime (2,4 km), kurio metu varžomasi nebus. Norinčius išbandyti savo sportinius sugebėjimus organizatoriai kviečia dalyvauti riedučių sprinte (2,4 km).

„Labai džiugu, kad viename didžiausių sportinių renginių kaip „Velomaratonas”, šįmet skiriamas dėmesys riedučiams! Daugumai mūsų riedučiai – tai laisvalaikio priemonė ir saviraiškos, gyvenimo būdas, taip pat puiki sporto rūšis. Dairomės į kaimynines Latviją, Estiją, Lenkiją, kuriose jau seniai vyksta riedutininkų maratonai, ir pavydime jiems didelio dalyvių skaičiaus. Labai raginu žmones atrasti riedėjimo džiaugsmą ir surengti šventę sau rugpjūčio 20-ąją”, – sako riedutininkų asociacijos Riedek.lt atstovė Raminta Norvaišė.

„Velomaratono” organizatorių sumanymą sveikina ir sportinių riedučių specialistai

„Stengiamės aktyviai populiarinti riedučių sportą, ugdyti riedėjimo kultūrą Lietuvoje. Matome augantį susidomėjimą šia sporto šaka – ir kaip profesionaliu sportu, ir kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma. Tad labai smagu, kad šįkart turime galimybę papildyti ilgą ir sėkmingą istoriją turintį sporto įvykį „Velomaratonas 2017” riedučių rungtimi”, – sako „Terrasport” riedutininkų akademijos vadovas Viktoras Zaubidovas.

 

2016-aisiais „Velomaratone” dalyvavo daugiau nei 10 tūkst. žmonių. Šventė sutraukė gausybę komandų ir pavienių dalyvių.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button