Sportas

Unikaliame bėgime per gamtos stichijas „Insane Run“ – teigiamų emocijų pliūpsnis (nuotraukos)

Penktadienio vakarą Vilniaus Vingio parke ūžė audra, siautėjo uraganinis vėjas, krito snaigės, svilino ugnis ir išdygo 10 m aukščio kalnas. Ir tai – ne koks fantastinio filmo fragmentas. Būtent šias gamtos stichijas bėgimo entuziastai įveikė unikaliame visame pasaulyje „Insane Run“ bėgime.

Antrą kartą surengtame bėgime, nepaisant vėsoko oro, dalyviai mėgavosi sporto ir muzikos fiesta bei spinduliavo teigiamomis emocijomis. Nuobodžiauti dalyviams neleido muzikinė energiją, kurią skleidė ryškiausi Lietuvos didžėjai – DJ Mamania ir DJ Jovani.

3,5 km distancijoje su septyniomis gamtos stichijomis svarbiausia yra emocija ir sveikas gyvenimo būdas, todėl laikas čia nebuvo skaičiuojamas. Vis dėlto visada yra paskelbiami ir apdovanojami po tris greičiausius vyrus ir moteris. Beje, šiais metais saugumo sumetimais, greičiausi bėgikai arba aukšto meistriškumo sportininkai startavo atskiri nuo likusių dalyvių.

 

Bėgimo nugalėtoju tapo Marius Dijokas. Antrąją vietą užėmė Egidijus Juzonis, trečiąją – Petras Pranckūnas.

„Tikėjausi, kad bus šiek tiek sunkiau. Po starto pora jaunuolių labai greitai bėgo, bet vėliau patirtis davė savo. Visada prieš startą susikaupiu, apšilau jau anksčiau, atbėgęs iš namų, nes gyvenu netoli Vingio parko, todėl buvau gerai pasiruošęs. Nujaučiau, kad sunkiausia bus įveikti kalną. Nors esu ultra ir kalnų bėgikas, bet čia buvęs kalnas tikrai buvo baisiausia kliūtis. Buvo nauja patirtis – kai nučiuožiau nuo jo, nebežinojau kaip bėgti. Įspūdis toks, kad buvo labai keista“, – šypsojosi M. Dijokas.

Moterų tarpe greičiausia buvo jaunoji Saulė Kiaušas. Antra finišavo Patricija Tomašun, trečia – Tatjana Pekarskaja.

 

Prieš pagrindinę vakaro programą renginyje vyko du moksleivių bėgimai, kuriuose kiek trumpesnę distanciją įveikė keli šimtai jaunųjų sportininkų.

Visi dalyviai, be atminimo medalių, gavo ir vertingus startinius paketus.

Buvo apdovanotos ir aktyviausios mokyklos. Čia laureatėmis tapo Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija ir Vilniaus Fabijoniškių gimnazija. Beje, iš viso renginyje dalyvavo daugiau nei 100 Lietuvos mokyklų atstovai. Aktyviausiomis klasėmis tapo 8F iš Jono Pauliaus II progimnazijos ir jungtinė klasė iš Vilniaus Minties gimnazijos.

 

Aktyviausia organizacija tapo šokių mokykla „Loud and Fit“. Tuo tarpu aktyviausia įmonė – „TD Baltic“.

Renginio metu vyko ir „Jeep Challenge“ iššūkis. Šioje zonoje dalyviai varžėsi su savo draugais ar kolegomis. Galingo „Jeep“ automobilio traukimas susilaukė didelio susidomėjimo, o atkakli kova vertė žiūrovus aistringai palaikyti vieną ar kitą komandą. Nugalėjo komanda, pasivadinusia „Rinktiniai“.

„Komandos merginoms iškart pasakiau, kad bus pirma vieta. Jos man sakė, kad svarbu sudalyvauti, o aš sakiau, kad būsim pirmi, traukiam, nebijokite“, – šypsojosi nugalėtojų komandos kapitonas Tautvydas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button