Sportas

Stacionarios orientavimosi trasos atidarymas VU Botanikos sode

Gegužės 12 d., 16:00 val. VU Rektorius prof. A. Žukauskas, VU Botanikos sodas bei Sveikatos ir sporto centras kviečia į stacionarios orientavimosi sporto trasos atidarymą pačiame VU Botanikos sodeKairėnų g. 43.

Programoje:

Trasos pasirinkimai bus du: pažengusiems (3,3 km) ir pradedantiesiems (1,5 km). Jūsų lauks 20 punktų su komposteriais, kuriuos turėsite rasti pačiuose įdomiausiuose Botanikos sodo kampeliuose. Vietovėje vyrauja gero ir vidutinio prabėgamumo miškas, o kelių ir takų tinklas tankus. Reljefas įvairus, nuo labai raižyto, kuriame dominuoja kalnai, iki plokščių vietų su pievomis arba įvairiomis augalų kolekcijomis (beveik 10 000 augalų pavadinimų). Tačiau nėra ko nuogąstauti – VU Botanikos sodo teritorija uždara, tad tikrai nepaklysite.

16:00 val. – trasos atidarymo iškilmės prie Šiaudinės pastogės
16:30 – 17:30 val. – individualūs startai bei orientavimosi sporto pamoka pradedantiesiems

Registracija į renginį.


Įėjimo į VU Botanikos sodą bilieto kaina – 3 Eur, moksleiviams, studentams ir pensininkams – 1,5 Eur, ikimokyklinio amžiaus vaikams nemokamai.

Kviečiame į įspūdžių kupiną dieną, kurios metu galėsite ne tik smagiai sportuoti, bet ir pamatyti, kokia nuostabi gamta bei kiek daug žiedų gegužės mėnesį VU Botanikos sode!

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button