Sportas

Sporto klubas „Uraganas” kviečia į nemokamas paplūdimio treniruotes

Nuo rugsėjo vaikai vėl grįžta į mokyklas, o tėvams vėl reikia spręsti galvosūkį, į kokius būrelius užrašyti vaikus, kad mažieji turėtų ne tik kokybišką užklasinę veiklą, bet ir aktyviai praleistų laisvalaikį. Tėvelius, kurie nori skatinti savo vaikų fizinį aktyvumą, sporto klubas „Uraganas” Vilniuje kviečia registruoti vaikus į nemokamas paplūdimio tinklinio treniruotes. Treniruočių pradžia – rugsėjo 19 dieną. Numatoma, kad vaikai galės nemokamai sportuoti visus mokslo metus.

Sporto klubo „Uraganas”  projektų vadovas Pavel Kulikian sako, kad projekto „Paplūdimio tinklinis – kelias į vaikų fizinio aktyvumo skatinimą SRF-FAV-2022-1-0681” laikotarpis pasirinktas neatsitiktinai. „Formaliojo ugdymo metu vaikai daug sėdi ir mažiau juda, todėl laikas po pamokų – yra tas metas, kada vaikams būtina užsiimti fizine veikla, kad tiek fizinė, tiek emocinė vaikų sveikata būtų geresnė.” 

Pagal Pasaulio Sveikatos Organizacijos (PSO) rekomendacijas, 5-17 m. amžiaus vaikai kasdien turėtų užsiimti vidutinio ar didelio fizinio aktyvumo pratimais bent valandą laiko. O paplūdimio tinklinio treniruotės, derinant su kūno kultūros pamokomis mokyklose – daugiau nei pakankamos: viena paplūdimio tinklinio treniruotė trunka ~1,5 val. 

 

Nemokamos paplūdimio tinklinio treniruotės nuo rugsėjo 19 d. bus suorganizuotos net 72 įvairaus amžiaus vaikams. Paplūdimio tinklinio treniruotės vyks reguliariai, 2 kartus per savaitę, uždarame „FV Sporto Centro” aikštyne, Vilniuje, Tarandės g. 34A ir Vileišio g. 18N.

„Džiaugiamės, kad Sporto rėmimo fondas prisideda prie mūsų inicijuoto projekto organizuoti nemokamas paplūdimio tinklinio treniruotes vaikams – tokiu būdu sporto klubas „Uraganas” ne tik prisidės prie paplūdimio tinklinio kaip sporto populiarinimo, bet ir padidins treniruočių prieinamumą.” – sako „Uragano”  projektų vadovas Pavel Kulikian. Sporto treniruotės dažniausiai yra mokamos, o į mokamas treniruotes vaikus leisti gali ne kiekvienas. 

Sporto klubo „Uraganas” komanda taip pat atkreipia dėmesį, kad paplūdimio tinklinis – ne tik sportas, skatinantis fizinį aktyvumą, bet ir smagi, įtraukianti, ir net komunikacijos įgūdžius lavinanti veikla – žaisdami vaikai buriasi į komandas, bendrauja tarpusavyje, pasiskirsto atsakomybėmis ir siekia geriausio įmanomo žaidimo rezultato.

 

Nemokamos paplūdimio treniruotės bus organizuojamos šešioms grupėmis: 2 grupės bus 8-10 m. vaikams, 1 grupė 14-15 m. vaikams ir net 3 grupės 11-13 m. vaikams. Vienoje grupėje bus treniruojama 12 vaikų. Pavel Kulikian sako, kad ne veltui 11-13 metų vaikams organizuojamos net 3 grupės – tyrimai rodo, kad ši vaikų amžiaus grupė pasižymi mažiausiu fiziniu aktyvumu. 

Projektą „Paplūdimio tinklinis – kelias į vaikų fizinio aktyvumo skatinimą SRF-FAV-2022-1-0681” yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Sporto klubas „Uraganas” kviečia tėvelius jau dabar registruoti vaikus į nemokamas paplūdimio tinklinio treniruotes – sekite informaciją www.skuraganas.lt arba “Uragano” Facebook puslapyje.

 

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su sporto klubu „Uraganas”

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button