Sportas

Sostinėje atidaromas naujas klubas „Fechtavimo akademija“

Nuo rugsėjo 4 dienos Vilniuje, Geležinio vilko g. 23, duris atvers naujas fechtavimo klubas „Fechtavimo akademija“. Norinčius susipažinti su fechtavimo sportu, klubo įkūrėjai kviečia išbandyti špagą nemokamose fechtavimo treniruotėse „Vasara su špaga“ ketvirtadienį Vingio parke prie estrados.

„Fechtavimo akademija“ žada kitokią veiklą, nei iki šiol Lietuvoje veikiantys klubai. Naujojo klubo treneriai rengia treniruočių programas vaikams ir suaugusiems paremtas akademiniais principais. Treniruočių metu bus lavinamas ne tik fizinis pasirengimas, bet ir užsiimama protinėmis veiklomis, kadangi fechtavime strateginis mąstymas yra neišvengiamas siekiant profesionalių rezultatų.

Fechtavimu gali užsiimti įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės. Tai vienintelė kovinė sporto šaka, neturinti dalyvių svorio kategorijų. „Fechtavimo akademija“ laukia įvairaus amžiaus žmonių išbandyti šį Lietuvoje vis labiau populiarėjantį sportą.

 

„Fechtavimo akademijos“ tikslas – stiprinti vaikų ir suaugusiųjų fizinius gebėjimus, ugdyti protinį lavinimąsi ir saviraišką, pagarbą bei discipliną per fechtavimo sporto pažinimą. Visa sportinė veikla yra vykdoma akademiniais pagrindais, pagal sudarytas programas, nepriklausomai nuo vaikų amžiaus. Akademijoje siekiama maksimalios savirealizacijos pagal individualius kiekvieno vaiko gabumus. Treniruočių metu bandysime įsijausti į tikrąjį fechtuotojo vaidmenį ir dalyvauti dvikovoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Fechtavimas
Fechtavimas
3 metus

fechtavimoakademija.lt

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button