Sportas

Rudenį Vilnių užplūs ėjikai

Šį rugsėjį Vilniuje startuos naujas nemokamas ĖJIMO renginys, pretenduojantis tapti didžiausiu Lietuvoje. ĖJIMĄ rengia masiškiausio Lietuvoje „IKI Velomaratono“, kuris šią vasarą įvyks jau dvyliktą kartą, organizatoriai. Jie tiki, kad į ĖJIMĄ pritrauks ne tik vaikščiojimo entuziastus, tačiau ir dar nebandžiusius dalyvauti tokiose šventėse.

„Vilniuje turime didžiulius renginius bėgikams, dviračių entuziastams, tad atėjo laikas mėgstantiems ir norintiems pamėgti vaikščioti“, – sako ĖJIMAS ir „IKI Velomaratonas“ organizatoriai. – Per daugiau nei dešimt masinių miesto švenčių rengimo metų sukaupėme daug vertingos patirties, kuri padės ĖJIMĄ paversti įsimintiniausiu rudens įvykiu. Esame tikri, kad naujasis renginys pradžiugins bei įtrauks ne tik iššūkius mėgstančius žygeivius, ėjimo entuziastus, tačiau ir norinčius tiesiog pabūti miesto šventėje bei lengvai ir turiningai pasivaikščioti po Vilnių šeimos, draugų ar kolegų kompanijoje. ĖJIME lauksime ne tik vilniečių, esame tikri, kad prisijungs ir daug kitų miestų gyventojų“. 

ĖJIME pasivaikščiojimą organizatoriai sujungia su pažinimu – visos renginio trasos drieksis gražiausiomis Vilniaus miesto vietomis. Penkių, dešimties ir dvidešimt penkių kilometrų ilgio trasas renginio dalyviai galės rinktis ne tik pagal savo fizinį pajėgumą, tačiau ir pagal tai, kiek daug Vilniaus jie nori ir gali pamatyti.

 

„Nors ėjimas kiekvienam iš mūsų yra toks pat natūralus, kaip kvėpavimas ar miegas, tačiau nesusimąstome, kaip ir kiek mes vaikštome. Ėjimo renginiu ne tik kursime šventę, tačiau ištisus metus kreipsime žmonių dėmesį į sąmoningo ir taisyklingo ėjimo bei kasdienio pasivaikščiojimo naudą“, – pasakoja ĖJIMO organizatoriai.

ĖJIMAS startuos rugsėjo 25 d. Vilniaus Nepriklausomybės (Seimo rūmų) aikštėje. Renginio dalyviai galės pasirinkti ir įveikti vieną iš trijų skirtingo ilgio trasų (5 km, 10 km ar 25 km). ĖJIMO miestelyje visų lauks turiningos, naudingos veiklos ir pramogos. Nemokama registracija į renginį – ejimas.lt.

ĖJIMAS bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button