Sportas

Renovuoti mokyklų sporto aikštynai Vilniuje kviečia sportuoti

Iš pagrindų atnaujintos krepšinio, futbolo, naujai įrengtos tinklinio aikštelės, perkloti bėgimo takai, sutvarkytas apšvietimas ir atnaujintas sportinis inventorius. Būtent taip nuo šiandien P. Vileišio progimnazija Užupyje pasitiks savo moksleivius bei rajono gyventojus. Norintiems sportuoti nereikės laukti rudens – naudotis naujuoju stadionu galima jau nuo šiandien. Moksleiviai, būrelių auklėtiniai ir vietos gyventojai turės deramas sąlygas sportuoti ir kokybiškai leisti aktyvų laisvalaikį.

Ir tai dar ne pabaiga. Per šią vasarą vartelius atvers dar bent 3 mokyklų sporto aikštynai, o per visus 2020 metus planuojama jų atnaujinti net 13.

„Esame užsibrėžę tikslą paskatinti vilniečius judėti, sportuoti, propaguoti sveiką gyvenseną. Tam būtina užtikrinti kokybišką ir prieinamą sporto infrastruktūrą. Būtent todėl išsikėlėme tikslą renovuoti kaip įmanoma daugiau mokyklų sporto aikštynų. Tokio masto sporto infrastruktūros renovacijų sostinė nematė nuo Nepriklausomybės atkūrimo, o P. Vileišio progimnazijos stadiono atidarymas yra pirmasis iš trylikos šiemet suplanuotų“, – komentavo mokyklą pasveikinti atvykęs Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

 

Anot V. Benkunsko, spartus aikštynų naujinimo tempas reiškia, jog daugiau vilniečių turės galimybę užsiimti aktyvia sportine veikla komfortiškomis sąlygomis. Į vieno aikštyno renovaciją savivaldybė vidutiniškai investuoja nuo 300 iki 400 tūkst. eurų, tad tikimasi, jog renovuota ir tvarkinga infrastruktūra padės rengti kokybiškesnes fizinio lavinimo treniruotes progimnazijos mokiniams bei sportinių būrelių auklėtiniams. Pažaisti futbolą, krepšinį ar tiesiog pabėgioti aplink stadioną galės ir vietos gyventojai, trokštantys sugrįžti į sveikos gyvensenos ciklą po jau šią savaitę pasibaigsiančio karantino.

Šiandien atidarytas P .Vileišio progimnazijos aikštynas yra pirmasis iš 13 šiais metais suplanuotų atnaujinti mokyklų sporto aikštynų. Jau netrukus, iki birželio pabaigos, bus baigti tvarkyti dar trys – Ąžuolyno progimnazijos, Taikos progimnazijos bei J. Lelevelio inžinerijos gimnazijos – aikštynai. Iki vasaros pabaigos atsidarys ir M. Mažvydo progimnazijos stadionas.

Darbams nestojant, šiuo metu renovuojami ir kiti sostinės mokyklų stadionai, kurių darbų baigtis numatyta rudenį. Sausio 13-osios, L. Karsavino, A. Kulviečio ir Baltupių progimnazijų moksleivius atnaujinti sporto aikštynai pasitiks rugsėjo pradžioje. Renovacijas dar spalio mėnesį užbaigti planuojama ir S. Stanevičiaus, Žygimanto Augusto progimnazijose bei Trakų Vokės ir Laisvės gimnazijose.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
10 mėnesius

Kas iš tų renovacijų, jei nakčiai stadionai užrakinami? Nei po darbo, nei prieš darbą nepabėgiosi.

Back to top button