Sportas

Prasideda didžiausias Lietuvoje nuotolinis sporto festivalis „JUMP ON!“

Kelerius pastaruosius metus sostinės Gedimino prospekte būrius aktyvaus sporto mėgėjų sutraukdavusi aktyvaus laisvalaikio šventė „JUMP Vilnius“ šiemet auga ir tampa visos Lietuvos nuotoliniu sporto festivaliu „JUMP ON!“. Visą rugsėjį vyksiančiame renginyje dalyvauti ir varžytis dėl apdovanojimų gali kiekvienas sporto mėgėjas.

Kiekvieną rugsėjo penktadienį žymiausi Lietuvos lengvaatlečiai ir pramogų pasaulio atstovai kvies žmones socialiniuose tinkluose varžytis keturiuose sportiniuose iššūkiuose. Rugsėjo 4 d. Airinė Palšytė ir Mantas Stonkus renginyje feisbuke mes šuolio į aukštį iššūkį. Rugsėjo 11 d. Kostas Skrabulis ir Dalia Belickaitė skirs sprinto iššūkį. Rugsėjo 18 d. Vaida Padimanskaitė ir Donatas Montvydas kvies rungtis trišuolio iššūkyje, o rugsėjo 25 d. Luka Garšvaitė ir Mantas Bartuševičius skirs šuolio į tolį iššūkį.

„Norime suteikti progą žmonėms linksmai praleisti laiką bei pasivaržyti. Tai yra sporto festivalis, kuriame dalyvauti gali kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, gyvenamosios vietos, fizinės formos ar plaukų spalvos“, – sako Europos uždarų patalpų šuolių į aukštį čempionė ir Lietuvos šuolio į aukštį rekordininkė Airinė Palšytė.

 

Kartu su ja šuolio į aukštį iššūkį metęs aktorius, komikas ir TV laidų vedėjas Mantas Stonkus teigia, kad įspūdingiausias pasirodymas nebūtinai yra aukščiausias šuolis ar greičiausiais sprintas.

„Nereikėtų būti pernelyg rimtiems – rinksime ne aukščiausią šuolį ar greičiausią sprintą, o išradingiausią, spalvingiausią ar spinduliuojantį geriausias emocijas pasirodymą. Šokti į aukštį galima apsirengus banano kostiumu ir tikrai nebūtinai per kartį. Sprintą galima bėgti atbulomis ar dainuojant „Tris milijonus“. Esame išradinga tauta iš „JUMP ON!“ yra puiki proga tai parodyti“, – teigia M. Stonkus.

Norintiems dalyvauti „JUMP ON!“ tereikės nufilmuoti, kaip jie išradingai atlieka iššūkius ir kelti juos į feisbuką ir instagramą, pažymint renginio organizatorių – „Sportland Lietuva“ – paskyras. Kiekvieną savaitę iššūkius skyrę atletai ir žymūs žmonės išrinks tris savaitės prizininkus, kurie bus apdovanoti galimybe iššrinkti prekių „Sportland Lietuva“ parduotuvėse už 400, 250 ar 100 eurų.

 

Projekto partneriais tapo Lietuvos lengvosios atletikos federacija ir VšĮ „Sveikas miestas“. Pastaroji visiems „JUMP ON!” dalyvaujantiems moksleiviams skiria specialų iššūkį, kurio metu tereikia atliekant bet kurį atletų ir žvaigždžių mestą iššūkį prisistatyti, kurios mokyklos garbę moksleivis ar moksleivė gina. Šio iššūkio čempionas ar čempionė savo klasei laimės kūno kultūros pamoką, kurią ves A. Palšytė bei M. Stonkus, o antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai laimės projektą organizuojančios „Sportland Lietuva“ įsteigtus prizus.

„Sportland Lietuva“ vadovo Juro Vėželio teigimu, „JUMP ON!“ tęsia ir išplečia nuo 2018 m. vykstančio „JUMP“ tradicijas.

„Pernai ir užpernai vykęs „JUMP Vilnius“ sutraukė minias žmonių į Gedimino prospektą. Dar prieš pandemiją kartu su partneriais svarstėme, kaip galime išplėsti „JUMP“ ir paversti visos Lietuvos renginiu. Dabar tai ir vyksta. Labai kviečiame visus pajudėti, pasivaržyti ir turėti gerą laiką, nes tai ir yra pagrindinis „JUMP ON!“ tikslas“, – sako J. Vėželis. 

 

Visas „JUMP ON!“ naujienas, iššūkius bei taisykles galima rasti specialiame „JUMP ON! 2020“ renginyje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pirmasis „JUMP ON!“ Airinės Palšytės ir Manto Stonkaus iššūkis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button