Sportas

Pirmą kartą Lietuvoje Rafaelio Nadalio vardo teniso turnyras

Liepos 15-18 dienomis Vilniuje vyks pirmasis reitinginis Rafaelio Nadalio vardo teniso turnyras paaugliams iki 14 metų, siekiantiems profesionalų karjeros.

Vieno žymiausių šių laikų tenisininko vardo turnyrą Lietuvoje surengti pasiūlė Rafaelio Nadalio teniso akademijos (RNA) vadovai. Pasak Rafa Nadal akademijos atstovės Baltijos šalims Šarūnės Vasiliauskaitės-Alenskienės, toks pripažintos akademijos pasiūlymas be galo nudžiugino, bet nenustebino.

„Su Akademija bendradarbiaujame jau penkerius metus – nuo pat jos atidarymo gimtojoje R. Nadalio Maljorkoje. Per šiuos metus pelnėme Akademijos vadovybės pasitikėjimą. Ne kartą mūsų šalies teniso mylėtojai vyko treniruotis į Ispaniją, stipriausi Akademijos treneriai keletą vasarų iš eilės lankėsi ir Lietuvoje.

 

Čia jie vedė treniruotes įvairaus meistriškumo teniso entuziastams – ir vaikams, ir suaugusiems. Matydami, kad tenisas mūsų šalyje tikrai populiarus, turime kokybišką tenisui skirtą infrastruktūrą, Akademijos vadovai nusprendė prisidėti prie Lietuvos jaunųjų tenisininkų tobulėjimo, įsteigdami ypatingus turnyro prizus“, – džiaugėsi Š. Vasiliauskaitė-Alenskienė.

Vilniuje teniso aikštyne „Teniso erdvė“ organizuojamame turnyre dalyviai varžysis ne tik dėl reitingo taškų, bet ir išskirtinių prizų. Pavyzdžiui, vienas laimingųjų turnyro dalyvių loterijos būdu laimės paties grunto karaliumi tituluojamo R. Nadalio pasirašytus marškinėlius.

Žinoma, įspūdingiausi prizai laukia laimėtojų. Jauniesiems sportininkams, užėmusiems pirmąsias vietas turnyre, bus suteikta galimybė nemokamai savaitę treniruotis Rafa Nadalio akademijoje Maljorkoje.

 

Stovyklos, į kurios programą įeina beveik 30 val. teniso ir fizinio parengimo treniruočių, 7 val. „Čempiono ugdymo“ užsiėmimų, medicininė priežiūra, speciali sporto dieta, apgyvendinimas, būsimosios teniso žvaigždės kasdien treniruosis su geriausiais savo amžiaus grupės tenisininkais. Laimėtojams skrydžius į Maljorką dovanos turnyro partneris kelionių agentūra „Verslas ir poilsis“. 

„Tai išskirtinė galimybė jauniesiems šalies tenisininkams patobulinti savo įgūdžius ir pasisemti neįkainojamos patirties, treniruojantis pagal Rafaelio dėdės ir jo ilgamečio trenerio Tonio Nadalio sukurtą treniravimo metodiką. Labai džiaugiuosi, kad geriausi jaunieji šalies talentai galės su ja susipažinti ir įgyti gerosios praktikos“, – kalbėjo RNA atstovė Baltijos šalims.

Š. Vasiliauskaitė-Alenskienė tikisi, kad šis pirmą kartą organizuojamas turnyras taps tradiciniu ir bus organizuojamas kasmet.

 

Reitinginis Rafaelio Nadalio vardo teniso turnyras paaugliams iki 14 metų vyks liepos 15-18 dienomis teniso aikštyne „Teniso erdvė“,  Vilniuje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button