MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Siaurietiskas ejimas
Sportas

Pavasarį vėl džiugins nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos

Naudingai pasivaikščioti gražiais pavasario vakarais po darbų ar mokslų visi ir vėl galės nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų metu. VšĮ „Sveikas miestas“ kartu su profesionalia šiaurietiškojo ėjimo trenere, VDNOWAS LT ir „Nordic Walking Style“ šiaurietiškojo vaikščiojimo mokyklos instruktore Liliana Radzevičiene.

Apie šiaurietiškojo ėjimo naudą greičiausia daugeliui jau teko girdėti tikrai ne kartą, tačiau ar teko vis dėlto patiems išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą? Ir jeigu visgi būsite iš tų, kurie dar nevaikščiojo rankoje laikydami šiaurietiškajam ėjimui skirtas lazdas – puiki galimybė ir vėl tai padaryti visų laukia jau šią savaitę. Sostinėje vykę šiaurietiškojo ėjimo renginiai bei nemokamos pamokos pasiteisino – šiaurietiško ėjimo aistruolių  gretos didėja. Tai pastebi ir jau ne viename VšĮ „Sveikas miestas“ šiaurietiškojo ėjimo renginyje dalyvavusi bei daug smalsuolių dėmesio sulaukusių šiaurietiškojo ėjimo pamokų vedlė L. Radzevičienė. Didelę patirtį sukaupusi trenerė su šiaurietiškojo ėjimo esamais ir būsimais mėgėjais pavasrį ir vėl vaikštinės gražiomis Vingio parko vietomis.

Nemokamos pavasarinės šiaurietiškojo ėjimo pamokos  startuos jau nuo šio ketvirtadienio (kovo 13 d.). Užsiėmimai vyks kiekvieną savaitės antradienį ir ketvirtadienį nuo 17.30 val. Instruktorė visų entuziastų lauks prie Vingio parko esančios estrados. Kiekvienam dalyviui jau paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, tad ir neturintys specialių lazdų, gali nesirūpinti.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Savaitgalį įvyko didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje

Donatas Andrijauskas

Plaukimo varžybose Vilniuje – olimpinis prizininkas bei pasaulio čempionai

Donatas Andrijauskas

Organizuojamas bėgimas į aukščiausią Baltijos šalyse verslo centro pastatą – „Europa“

Donatas Andrijauskas

Į populiariąsias Zumba treniruotes pagaliau įtraukti ir kūdikiai – pristatyta Zumbini treniruočių rūšis

Evaldas Činga

Sostinės įmonių darbuotojai kviečiami dalyvauti nemokamuose sąmoningo kvėpavimo užsiėmimuose

Made in Vilnius

12-ai sporto klubų sostinėje skirta 2,6 mln. eurų parama

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika