Sportas

Nemokamos mankštos ir zumba pc „Europa“ aikštėje

Vis labiau populiarėja laisvalaikis ir pramogos „Urban“ erdvėse, „Lemon“ sporto klubas pristatė sportišką staigmeną Vilniečiams ir miesto svečiams. Ketvirtadieniais pačiame centre, prekybos centro „Europa“ aikštėje, yra organizuojamos nemokamos ir atviros grupinės treniruotės, kuriose gali dalyvauti visi panorėję.

Vakarais, 17 valandą, vyksta Lietuvoje smarkiai išpopuliarėjusios zumba treniruotės. Ir jas veda treneris su neeiline charizma – pašėlęs ir energijos kupinas prancūzas Patrickas Borja, geriau žinomas kaip Patrickas the Crazyfrench.

„Šios treniruotės yra tam, kad motyvuočiau kuo daugiau žmonių sportuoti. Zumba yra puikus užsiėmimas, suteikiantis žmonėms daug džiaugsmo ir teigiamos energijos“ , – sakė P. Borja.

Zumba fitnesas visame pasaulyje smarkiai išpopuliarėjo ne tik dėl energingų judesių ir linksmos muzikos. Tai yra labai įvairiapusiškas sportas, naudingas tiek kūnui, tiek savijautai. 

„Zumba pratimai tonizuoja visus raumenis ir pagamina daugiau endorfinų nei bet kurios kitos treniruotės. Mes įvairiausiais būdais dirbame su raumenimis ir jūs visada galite jausti, kad visas kūnas yra prabudęs. Zumba taip užveda, kad po pirmo užsiėmimo jūs nekantriai lauksite antro“, – šypsojosi P. Borja.


Paplitęs mitas yra tai, kad zumba skirta tik moterims. Pats P. Borja nori savo pavyzdžiu parodyti, kad tai yra klaidingas mąstymas.

„Dažnai zumba reklamuojama kaip moterims skirtas užsiėmimas, tačiau noriu pabrėžti, kad zumba mankštos rūšį sukūrė vyras. Aš, kaip zumbos instruktorius, kiekviena dieną įrodinėju, kad ji skirta visiems. Savo srityje esu labai stiprus. Vyrai dažnai nemėgsta kardio užsiėmimų, nes nenori atrodyti silpnai prieš moteris arba kuklinasi būdami tarp jų. Tikiuosi pakeisti šį požiūrį, bet tai nėra lengva, nes vyrams vis tiek didžiausias malonumas yra kilnoti geležis sporto salėje“, – pasakojo P. Borja.

Esant prastoms oro sąlygoms, treniruotės bus perkeltos į „Europos“ prekybos centro vidų.

Taip pat ketvirtadieniais šalia „Europos“ aikštės visą dieną stovi maisto furgonai, taip pat neseniai atidaryta vasaros terasa, kurią puošė pats Mantas Petruškevičius. Vakarais čia skamba DJ muzika bei gaminami gaivūs nealkoholiniai kokteiliai.

Na o kad būtų dar daugiau motyvacijos pajudėti „Lemon“ sporto klubas kvies zumba pamokoje apsilankiusius žmones dalyvauti loterijoje ir laimėti sporto klubo narystę.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button