Sportas

Neįgaliųjų teniso demonstracinis turnyras Izraelis – Lietuva

Šiandien Izraelio ambasada Lietuvoje bendradarbiaujant su Lietuvos neįgaliųjų teniso asociacija, Lietuvos parolimpiniu komitetu ir VšĮ „Sveikas miestas” organizuoja draugišką neįgaliųjų teniso turnyrą tarp Izraelio ir Lietuvos komandų. Pagrindinis draugiško turnyro tikslas yra didinti visuomenės supratimą apie kasdienius neįgaliųjų žmonių iššūkius, o taip pat populiarinti negaliųjų tenisą, kaip vizualiai patrauklią ir fiziškai didelės ištvermės reikalaujančią sporto šaką.

„Tenisas yra labai populiarus sportas Lietuvoje, tad norėčiau pakviesti šios sporto šakos profesionalus ir mėgėjus šiandien pažaisti kartu su Izraelio ir Lietuvos neįgaliaisiais tenisininkais. Tik šį kartą visi žaidėjai sėdės vežimėliuose… Skamba kaip iššūkis? Bet tai yra vienintelis būdas suprasti, kiek pastangų turi įdėti neįgalus tenisininkas, kelyje sėkmę. Esu įsitikinęs, kad šiandienos demonstracinis žaidimas padidins mūsų visų supratimą apie šių žmonių pastangas siekiant pergalės”, – sako Izraelio ambasadorius Amir Maimon.

Draugiškos neįgaliųjų teniso varžybos yra dalis ambasados ​​vystomo bendradarbiavimo su parolimpiniu komitetu. Praėjusiais metais Izraelio ambasada rėmė Tarptautines golbolo varžybas, kurios vyko Kaune.

 

Draugiškos varžybos vyks balandžio 25 dieną, antradienį, nuo 12.30 iki 16.00 val. Vilniaus SEB arenoje. Renginio metu vyks demonstracinis turnyras, kuriame bus kviečiami dalyvauti ir žiūrovai. Jie galės pasivaržyti tarpusavyje bei sužaisti su neįgaliųjų teniso profesionalais.

„Neįgaliųjų tenisas yra vieną sparčiausiai besivystančių parolimpinių sportinių veiklų pasaulyje. Labai džiaugiamės, kad į Lietuvą atvyksta Izraelio neįgaliųjų teniso nacionalinės parolimpinės komandos treneris Nimrod Bichler su savo žaidėjais bei tikimės, kad jo patirties dėka daugiau Lietuvos neįgaliųjų išbandys  tenisą, o sportininkai įgys naujų sportinių įgūdžiu bei garsins Lietuvą tarptautinėje arenoje“, sako Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo prezidentė Ana Staševičienė.

Šis draugiškas turnyras yra pasiruošimas ITF Futures Series tarptautiniam neįgaliųjų teniso turnyrui „Lithuanian Open 2017“, kuris vyks balandžio 27-30 Vilniuje. Į itin aukšto lygio turnyrą suvažiuos sportininkai iš viso pasaulio.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button