Sportas

Naujajame Vilniaus teniso akademijos sezone – rekordinis trenerių ir sportininkų skaičius

Rugsėjo 5-ąją oficialiai startuos naujasis Vilniaus teniso akademijos sezonas. Pirmadienį į atsinaujinusios „SEB arenos“ teniso kortus sugūžės rekordiškai daug jaunųjų tenisininkų, o jiems savo žinias perteiks ir tobulinti įgūdžius padės rekordinis trenerių skaičius.

Iš viso akademijoje 2022-2023 m. sezone dirbs 33 teniso treneriai, 2 fizinio pasirengimo specialistai ir 2 kineziterapeutai. Profesionalų komandą sudarys specialistai ne tik iš Lietuvos, bet ir Portugalijos, Rumunijos, Serbijos ir Baltarusijos.

„Mane labiausiai džiugina stabilus mūsų trenerių kolektyvas, su kuriuo kartu jau dirbame daugiau nei dešimtmetį. Džiugu, kad prie šio kolektyvo jungiasi ir jauni, ką tik savo tenisininkų karjeras baigę specialistai, taip pat – užsieniečiai ir kiti treneriai, kurie mūsų akademijoje mato dideles tobulėjimo galimybes“, – kalbėjo akademijos vyr. trenerė Edita Liachovičiūtė.

 

Naujų trenerių poreikis Vilniaus teniso akademijoje atsirado dėl išaugusio grupių skaičius – paraiškas sportuoti Vilniaus teniso akademijoje pateikė jau daugiau nei 650 vaikų. Tam sąlygas sudarė „SEB arenos“ praplėtimas ir naujų teniso kortų atsiradimas.

Jaunieji tenisininkai treniruotes gali rinktis iš trijų ugdymo programų – PRO, bendrojo ir sportinio rengimo.

Šio sezono naujovė – naujuose mini teniso kortuose rengiamos treniruotės 4-7 m. amžiaus vaikams. Grupes sudarys ne daugiau nei 8 vaikai, o treniruotės vyks pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 9:00, 17:00, 18:00 ir 19:00 val. Tėveliai įvairaus amžiaus vaikus taip pat gali registruoti ir į šeštadieninę mokyklėlę.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button