VšĮ „Sveikas miestas“ pristato dar vieną džiugią bei aktualią naujieną karantino laikotarpio praskaidrinimui. Jau nuo vasario 15 dienos nuotoliniu būdu visą mėnesį vyks atviros sąmoningo kvėpavimo sesijos su charizmatiškąja šios srities specialiste Agne Zinkevičiūte.

„Turime dar vieną puikią dovaną vilniečiams – šįkart kviečiame išbandyti sąmoningą kvėpavimą. Vasarą, kai galėjome visus pakviesti susitikti gyvai, užsiėmimuose dalyvavo šimtai vilniečių, todėl tikimės, kad ir nuotoliniu būdu vedamos praktikos nepaliks abejingų ir savaitę žmonės norės pradėti kvėpuodami ne bet kaip, o sąmoningai su nuostabia mokytoja Agne Zinkevičiūte. Tai yra ypač aktualu dabar, kai daugelį išvargino esama situacija, nemažai žmonių jaučiasi sunerimę ir mums visiems reikia atsipalaiduoti bei nurimti, įkvėpti pozityvumo“, – pabrėžė VšĮ „Sveikas miestas“ komunikacijos vadovė Karolina Dilytė.

A. Zinkevičiūtė kvėpavimo paslapčių mokėsi iš pasaulio sąmoningo kvėpavimo guru tituluojamo mokytojo Dan Brule, taip pat yra baigusi Dalios Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos mokyklą. Individualius ir grupinius kvėpavimo užsiėmimus veda nuo 2013 metų.

„Kaip kvėpuoji, taip ir gyveni. Kai gyvenime atsiranda didesnių problemų, žmonės dažnai užspaudžia kvėpavimą. Tai kelia įtampą kūne. Su sąmoningu kvėpavimu mes galime atpalaiduoti įtampas iš psichikos ir kūno, tokiu būdu atsilaisvina didžiulis kiekis energijos. Tada pradedame visai kitaip matyti pasaulį, o sprendimus priimame iš ramybės būsenos, o ne iš susierzinimo ar baimės“, – aiškino A. Zinkevičiūtė.

Užsiėmimai iki kovo 15 dienos vyks kiekvieną pirmadienį 8 val. ryte. Vienos sesijos trukmė – apie 1 val. Sesijos vyks per „Zoom“ platformą. Prisijungti į užsiėmimus galima čia: https://bit.ly/3jCaaFo

Dalyvių skaičius bus ribojamas – daugiausiai galės prisijungti 100 žmonių. Viršijus šį skaičių, kiti žmonės prisijungti nebegalės. Pabrėžiama, kad reikia prisijungti laiku, nes užsiėmimai prasidės lygiai 8 valandą ir vėluojančių nebus laukiama.

Kaip teigė specialistė, rytinės kvėpavimo praktikos bus paprastos, tačiau itin efektyvios. Dalyvauti gali bet kokio amžiaus žmonės. Nereikia jokio pasiruošimo ar specialios aprangos, tiesiog atsisėskite patogiai ir pasirūpinkite, kad tą valandą jūsų niekas netrukdytų.

„Vienos praktikos bus orientuotos į atsipalaidavimą, o kitos – į energijos pakėlimą. Dažnai girdime, kaip sunku dirbantiems žmonėms rytais atsikelti, nes nėra energijos arba papietavus, ilgainiui norisi miego, sunku koncentruoti dėmesį. Su tam tikromis kvėpavimo praktikomis galime energijos lygį pakelti. Aš pateiksiu konkrečias ir gyvenime labai aiškiai pritaikomas praktikas. Jokių burtų čia nebus. Visi žmonės po užsiėmimų turės naujų įgūdžių, o ar juos praktikuos savo gyvenime, čia jau bus pačių pasirinkimas“, – kalbėjo A. Zinkevičiūtė.

Užsiėmimai su A. Zinkevičiūte visada būna lengvai suprantami, su teigiamomis emocijomis ir humoru, todėl jie tikrai nebus nuobodūs.

„Sąmoningas kvėpavimas yra saugus ir nemokamas būdas padėti sau kasdienybėje. Kvėpavimas yra tokia technika, kurią galima taikyti bet kada – ar dirbant, ar vairuojant, ar gaminant valgį. Visada galima sau priminti, sąmoningai kvėpuoti. Sąmoningai kvėpuojant, mes galime sąmoningiau gyventi. Tokiu būdu, patampame savo gyvenimo kūrėjais, o ne vien reaguojančiais į tai, kas vyksta aplinkoje. Šis įrankis yra visada šalia. Svarbu tik žinoti, kaip sau padėti, o ne pakenkti“, – pabrėžė sąmoningo kvėpavimo specialistė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.